Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Max Tegmark

Gyvybė 3.0. Žmogus dirbtinio intelekto amžiuje

12,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094663680
Autorius: 
Max Tegmark
ISBN: 
9786094663680
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
368
Svoris: 0,725 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos

Dalintis

     

Fiziko Max Tegmark knyga „Gyvybė 3.0: žmogus dirbtinio intelekto amžiuje“ atskleidžia dirbtinio intelekto ir žmonijos ateities galimybes. Ką daryti, kad išvengtume rizikų ir išnaudotume dirbtinio intelekto privalumus?

Kaip dirbtinis intelektas veikia mūsų gyvenimą: nusikaltimus, karus, teisingumo sistemą, darbo rinką, visuomenę ir mūsų pačių žmogiškumo suvokimą? Dirbtinio intelekto atėjimas gali pakeisti visa žmonijos ateitį labiau nei bet kuri kita technologija. Masačusetso technologijos instituto profesorius Max Tegmark tyrinėja tą ateitį, kurioje neišvengiamai gyvensime su dirbtinio intelekto technologijomis.

Kaip galime auginti gerovę nepalikdami žmonių be pajamų ir gyvenimo tikslų? Kokius patarimus turėtume duoti vaikams, kad jų ateitis būtų sėkminga? Kaip sustiprinti dirbtinio intelekto sistemas, kad jos būtų atsparesnės gedimams ir programišių atakoms? Ar tikrai netrukus mašinos pakeis mus darbe ir kitose srityse? Ar dirbtinis intelektas padės žmonijai kaip niekada suklestėti ir suteiks mums daugiau galios nei esame pajėgūs susitvarkyti?

Max Tegmark knyga „Gyvybė 3.0: žmogus dirbtinio intelekto amžiuje“ padės kur kas geriau suprasti temą, kuri itin aktuali dabartiniame pasaulyje. Autorius nesibaimina atskleisti įvairiausius požiūrius ar kontraversiškas detales – nuo superintelekto iki prasmės, sąmonės ir fizinių visatos gyvybės ribų. Jis kalba ir apie naujausią pažangą dirbtinio intelekto technologijoje.

„Originali, suprantama ir provokuojanti knyga. M. Tegmark sėkmingai paaiškina daugybę dirbtinio intelekto veidų.“

Science

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS