Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės

9,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786099557816
ISBN: 
9786099557816
Leidykla: 
Leidybos idėjų centras
Išleista: 
2014
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
605
Svoris: 2,850 kg
Matmenys: 240 mm × 0 mm × 310 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos

Dalintis

     

Lietuvos medicina turi kuo didžiuotis. Daugelyje gydymo ir medicinos mokslo sričių pasiekta pažanga sulaukia pasaulinio pripažinimo. Šalį garsina Lietuvos medikų atliktos unikalios operacijos ir atrasti nauji gydymo būdai. Medicinos istorijoje gausu garbingų profesorių vardų.

VšĮ Leidybos idėjų centras parengė išskirtinio turinio ir formos prestižinį, albumo formato leidinį „Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės“, reprezentuojantį Lietuvos medicinos laimėjimus ir pagarbiai pristatantį žymiausius, labiausiai nusipelniusius ir toli už šalies ribų garsius dabarties Lietuvos medicinos elito atstovus. Esame įsitikinę, kad po 20 ar 50 metų apie šiuos žmones ir dabarties medicinos pažangiausias kryptis bus rašoma medicinos vadovėliuose ir enciklopedijose. Todėl siekiame įamžinti vardus, darbus ir apdovanojimus.

Leidinyje „Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės“ bus pristatomi dabarties Lietuvos medicinos profesoriai, habilituoti daktarai, profesoriai emeritai. Žymiausius atstovus į leidinį rekomendavo universitetai, universitetinės ligoninės ir kitos gydymo įstaigos, visuomeninės ir profesinės medikų organizacijos. Leidinyje bus pateikiama kiekvieno žmogaus biografinė apybraiža, biografijos duomenys ir fotografijos.

Svarbią knygos dalį sudarys medicinos mokslo ir gydymo įstaigų, organizacijų, draugijų veiklos ir pasiekimų apžvalga.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS