Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Viktor Denisenko

Propagandos apsupty

12,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786090705483
Autorius: 
Viktor Denisenko
ISBN: 
9786090705483
Leidykla: 
Vilniaus universiteto leidykla
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,520 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos

Dalintis

     

Knygoje „Propagandos apsupty“ aprašomos aktualijos – propagandos veikimo būdai pasauliui susidūrus su koronaviruso COVID-19 pandemija ir Baltarusijoje kilus taikioms protestuotojų akcijoms prieš sufalsifikuotus šalies prezidento rinkimų rezultatus. Niekada nepailstantys propagandos kūrėjai žaidžia mūsų emocijomis, jausmais, viltimis. Jie kuria manipuliavimo technikas, pramanus ir mitus, naudojasi spragomis, kurias mato mūsų visuomenėje, švietime, politikoje.

Knygos „Propagandos apsupty“ autorius Viktor Denisenko, pasitelkdamas akademinės visuomenės, žiniasklaidos atstovus, analizuoja mums visiems, rodos, gerai žinomą propagandos reiškinį, jo tikslus ir grėsmes bei siūlo efektyviausius būdus, kaip su tuo kovoti. Autorius ir ekspertai moko mus būti kritiškus, išmokti atskirti melagingas naujienas ir istorijas nuo tikrų, nes propaganda dažnai yra žudikė, o informacinis karas kartais tampa tikro karo pradžia arba jo dalimi.

„Skiepų reikia ne tik nuo COVID. Vakcinuotis reikia ir nuo propagandos. „Kaip propaganda žudo?“ – pavadintas vienas šios knygos skyrių. Perskaitykim. Kad ir mūsų nekliudytų, nepažeistų, nesuklaidintų. Pasiskiepykim. Juk neskaudės“, - prof. dr. Žygintas Pečiulis (Vilniaus universitetas).

„Autorius, pasitelkęs įvairių sričių ekspertus, analizuoja propagandos reiškinį, jo istorines šaknis, kaitą, priežastis, dėsningumus. Atskleidžiami propagandos naudojimo būdai ir priemonės, parodoma, kaip tai veikia šiandieninėmis sąlygomis. Knyga parašyta lengvu stiliumi, neapsunkinant teksto akademiniais sudėtingumais, tad rekomenduotina ir plačiajai visuomenei, visiems, kurie domisi propagandos reiškiniu, nori suprasti, kaip propaganda veikia“, - prof. dr. Lauras Bielinis (Vytauto Didžiojo universitetas).

Vilniaus universitetas visiems – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS