Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Gediminas Beresnevičius

Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos

11,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094663697
Autorius: 
Gediminas Beresnevičius
ISBN: 
9786094663697
Leidykla: 
Tyto Alba
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
288
Svoris: 0,520 kg
Matmenys: 160 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Visos knygos

Dalintis

     

Knyga ir tiems, kurie nori išlaisvinti savo vidinį kūrėją, ir tiems, kurie mano, kad toks net neegzistuoja – „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“.

Šiais laikais, kai itin pabrėžiama kūrybiškumo nauda ir būtinybė, labai svarbu patikėti savo galimybėmis ir jas išlaisvinti bei parodyti pasauliui. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiami patarimai ir užduotys, kurie padės pažadinti net ir kiečiausiai įmigusį kroodilų kūrėją.

Knygos autorius – vienas iš fantastų judėjimo Lietuvoje pradininkų - Gediminas Beresnevičius - tikina, kad visi esame ir galime būti kūrėjais, tereikia tą kūrybiškumą išlaisvinti ir atskleisti. Kaip tai padaryti, jis ir pasakoja knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“. Knygos pavadinime vartojamas žodis „kroodilas“ – dar viena užuomina, kaip išlaisvinti savo protą. Viskas paprasta – jokio kroodilo nėra, todėl jį galima sukurti!

Kūrybiniai iššūkiai gali išlaisvinti iš kasdienybės rėmų, į kuriuos mus arba įspraudžia aplinka, arba mes įsispraudžiame patys. Kūryba gali atverti protą ir akis, ji gali padėti išspręsti kebliausius klausimus. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ autorius pateikia idėjų, uždavinių, pratimų ir patarimų, padėsiančių rasti savyje kūrybinių galių ir paleisti jas į pasaulį. Šiuos pratimus galima atlikti bet kur ir bet kada – mokykloje, darbe, atostogaujant prie jūros, linksminantis vakarėlyje ir t.t.

Autorius savo pateikiamus pratimus lygina su fiziniais – tiek vieni, tiek kiti augina raumenis, tik knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiamos idėjos padeda užsiauginti kūrybiškumo raumenis. Nes kūrybiškumą taip pat reikia lavinti ir jokiu būdu neleisti jam užsnūsti.

Gediminas Beresnevičius (g. 1957 m.) – fantastikos mėgėjų judėjimo Lietuvoje pradininkas, su bendraminčiais 1979 m. įkūrė pirmą Lietuvoje fantastų klubą, kuris vėliau buvo pavadintas „Dorado“. G. Beresnevičius taip pat padėjo fantastikos mėgėjams kurti klubus kituose miestuose. Yra sudaręs keletą fantastikos apsakymų rinkinių, prisidėjęs prie leidinių fantastikos mėgėjams. Sudarė lietuvių fantastinių apsakymų ir apysakų antologijas „Geriausia Lietuvos fantastika“.

G. Beresnevičius kilęs iš Telšių. Baigęs mokyklą studijavo Vilniaus universitete, fizikos fakultete. Įgijo astrofiziko specialybę. Jis yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus vedėjas ir Vilniaus fantastų klubo „Dorado“ garbės prezidentas.

LSMU KNYGYNAS
LSMU KNYGYNAS

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)