Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Maarja Säde

SVEIKAS IR AKTYVUS KŪDIKIS: vystytis padedanti mankšta nuo gimimo iki pirmųjų žingsnių

15,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789949610532
Autorius: 
Maarja Säde
ISBN: 
9789949610532
Leidykla: 
Obuolys
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
Nestandartinis
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
152
Svoris: 0,380 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos

Dalintis

     

Estų fizioterapeutės Maarjos Sade „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ – tai puiki knyga visiems tėvams, siekiantiems, kad jų kūdikis nuo pirmųjų dienų augtų sveikas ir tinkamai vystytųsi.

Knygoje „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ aprašytos mankštos, padedančios kūdikiui augti ir stiprėti nuo gimimo dienos iki pat pirmųjų žingsnių, t. y. maždaug vienerių metų. Sužinosite, kaip saugiai ir efektyviai sportuoti su kūdikiu, galėsite judėti drauge – padėsite mažyliui lavinti kūną ir stiprinsite jūsų tarpusavio ryšį.

Kasdienis sportas padeda formuoti teisingus kūdikio judėjimo įgūdžius ir gerina jo fizinį vystymąsi. Kūdikis neturėtų praleisti nė vienos motorinio vystymosi fazės, todėl patariama susikoncentruoti į kiekvieną iš jų. Smagiai judant stiprėja ryšys tarp tėvų ir vaiko. Knyga „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ suteiks drąsos ir žinių, kaip padėti savo mažyliui sėkmingai augti pačiais svarbiausiais – pirmaisiais metais.

Pirmaisiais gyvenimo metais kiekvienam kūdikiui reikia ypatingos tėvų paramos ir artumo. Tai laikas, kai kūdikis auga ir vystosi labai sparčiai. Rūpinimasis vaiku dažniausiai reiškia ne tik tinkamą maistą ir švarias sauskelnes – svarbu su mažyliu bendrauti, kalbėti, žaisti. Ir tikrai nebūti leistis į įvairių užsiėmimų paieškas. Viską galima padaryti namuose, kur tiek mama, tiek vaikas jaučiasi jaukiai ir saugiai. Knygoje „Sveikas ir aktyvus kūdikis“ rasite paaiškinimą, kodėl vienas ar kitas pratimas tiesiog būtinas , kokia kiekvieno iš jų nauda.

Svarbiausia – mėgaukitės šiuo laikotarpiu, nes mažas kūdikis bus labai trumpai.
Maarja Sade – estų fizioterapeutė. Tartu universitete, Kūno kultūros fakultete įgijo Fizinės terapijos ir sveikatos mokslų magistro laipsnį. Baigdama bakalauro studijas suprato, kad norėtų dirbti su kūdikiais ir mažais vaikais. Tuomet jai teko mėnesį padirbėti Tartu universiteto Vaikų ligoninėje. Supratusi, kad su tokiu darbu ir nori sieti savo ateitį, jau studijuodama magistrantūroje dirbo Rytų Talino centrinėje ligoninėje.

M. Sade dirbdama kasdien tėveliams rodo įvairius kūdikių mankštos pratimus. Po kurio laiko ji pastebėjo, kad tėveliams sunku tuos pratimus atsiminti, todėl nusprendė parašyti knygą „Sveikas ir aktyvus kūdikis“.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS