Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

V.Lapinskas, A.Rudys

Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai

-8%
7,00€
7.60€
 Sutaupote 0,60€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098068023
Autorius: 
V.Lapinskas, A.Rudys
ISBN: 
9786098068023
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2015
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
116
Svoris: 0,170 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Kardiologija · Klinikinė medicina

Dalintis

     

Visuomenei senstant, ligoniui skiriamų vaistų skaičius didėja. Be to, pacientai labai dažnai savo iniciatyva vartoja tiek nereceptinius vaistus, tiek ir maisto papildus. Vartojami vaistai gali turėti įtakos vienas kito poveikiui – jį stiprinti arba mažinti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Vaistų sąveikos dažnumas tiesiogiai priklauso nuo vartojamų preparatų skaičiaus. Todėl gydytojui svarbu žinoti tiek vaistų sąveikos principus, tiek ir dažniausiai vartojamų vaistų sąveikos pasekmes, ypač kliniškai reikšmingas. Leidinyje aptariamos LT registruotų kardiologinių vaistų sąveikos.

Be internetinių šaltinių, naudotasi vaistų gamintojų pateikiama medžiaga (preparatų charakteristikų santraukomis) valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje (www.vvkt.lt). Kur tik buvo įmanoma, konkrečios vaistų grupės sąveikas stengėmės apibendrinti.
Lietuvių kalba medicininės literatūros apie vaistų sąveiką beveik nėra. Tikimės, kad ši knygelė padės bent iš dalies užpildyti šią spragą. Autoriai bus dėkingi už pastabas ir pasiūlymus. Leidinys skirtas gydytojams kardiologams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS