Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Philip I. Aaronson, Jeremy P.T. Ward, Michelle J. Connolly

Širdies ir kraujagyslių sistema. Penktasis leidimas

29,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215229
Autorius: 
Philip I. Aaronson, Jeremy P.T. Ward, Michelle J. Connolly
ISBN: 
9786098215229
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,650 kg
Matmenys: 210 mm × 0 mm × 290 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Kardiologija · Klinikinė medicina

Dalintis

     

Ši knyga „Širdies ir kraujagyslių sistema“ skirta glaustai aprašyti širdies ir kraujagyslių sistemą. Knygoje aptariama tiek normali sistemos struktūra, tiek galimi funkcijų sutrikimai, jų išsivystymo mechanizmai, susidariusių patologijų ištyrimo ir gydymo būdai. Pateikiamas išsamus turinys, kuris bus naudingas medicinos ir biomedicinos mokslų studentams, kurie nori pagilinti savo žinias apie širdies ir kraujagyslių sistemą Knygoje „Širdies ir kraujagyslių sistema“ taip pat aprašomos svarbios temos, kurios dažnai lieka pamirštos ar kituose vadovėliuose aptariamos paviršutiniškai.

Tikimės, kad ši knyga „Širdies ir kraujagyslių sistema“ jums ne tik suteiks informacijos apie širdies ir kraujagyslių sistemą, bet ir paskatins jus daugiau gilintis į jus sudominusias temas.

Be svarbių temų atnaujinimo, įvertinome recenzentų pastabas ir supaprastinome tam tikras diagramas. Mes taip pat įtraukėme papildomus tris skyrius, kuriuose pateikiama papildoma informacija apie širdies aritmijas, įgimtas širdies ligas, miopatijas ir kanalopatijas, bei pridėjimo skyrių apie smegenų infarktą (insultą).

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS