Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Andrew R Houghton

Kaip interpretuoti EKG. Praktinis vadovas

21,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215427
Autorius: 
Andrew R Houghton
ISBN: 
9786098215427
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
244
Svoris: 0,470 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 245 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Kardiologija · Populiariausios · Naujos knygos lietuvių kalba

Dalintis

     

Pagrindinis šio naujojo „Kaip interpretuoti EKG“ leidimo tikslas toks pats kaip ir ankstesnių leidimų - pateikti skaitytojui išsamius, tačiau lengvai suprantamus elektrokardiogramos (EKG) interpretavimo pagrindus, papildytus klinikine informacija, ką daryti nustačius tam tikrus rezultatus.

Kiekvienas skyrius buvo peržiūrėtas ir atnaujintas, įtraukiant dabartines rekomendacijas ir tyrimų duomenis. Tekstas buvo patikslintas ir/arba ten, kur reikia, papildytas, buvo įtraukta naujų EKG pavyzdžių, taip pat atnaujintas rekomenduodamos literatūros sąrašas kiekvieno skyriaus pabaigoje.

Buvo pridėtas naujas skyrius apie sportininkų EKG interpretaciją su naujausiomis šios srities rekomendacijomis. Įtraukta nauja medžiaga apie Brugada sindromą ir EKG pakitimus sergant aritmogenine dešiniojo skilvelio kardiomiopatija. Taip pat priede pateiktas EKG terminologijos žodynėlis.

Dar kartą esu dėkingas visiems, kurie rado laiko pakomentuoti tekstą ir pateikti EKG iš savo kolekcijų. Galiausiai norėčiau padėkoti visiems “CRC Press“ darbuotojams, kurie prisidėjo prie „Kaip interpretuoti“ knygų serijos sėkmės.

Andrew R Houghton

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS