Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Aleksandras Kriščiūnas

Žmogiškasis faktorius

15,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094743320
Autorius: 
Aleksandras Kriščiūnas
ISBN: 
9786094743320
Leidykla: 
Naujasis lankas
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
240
Svoris: 0,480 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Kineziterapija. Masažas · Reabilitacija. Fizinė medicina

Dalintis

     

Savo naujojoje knygoje profesorius A.Kriščiūnas pirmąkart sudėliojo holistinį sveikatos paveikslą: kas padeda žmogui jaustis sveiku ir kas ją žaloja. Skyriuje “Damoklo kardas” jis dėsto potencialius pavojus, susijusius su mūsų gyvenamąja aplinka, mityba, bendravimu, dienos režimu, judėjimu ir galiausiai paaiškina, kad reikia žinoti apie pavojus sveikatai, tačiau su jam būdingu humoru primena, jog neverta jų bijoti ir reikia gyventi linksmai. Autorius remdamasis mokslo tyrimais ir savo 60 metų mediko patirtimi aiškiai įvardija, kad sveikatai ,ne mažiau nei judėjimas ir mityba, svarbu ir emocinė būklė, ir santykiai, ir socialinė aplinka.
Profesorius pripažįsta, kad kiekvienas iš mūsų vieną dieną galime prarasti sveikatą ir dėsto, kaip gyventi visavertį gyvenimą net jei fizinė būklė nėra ideali, kokia medikų ir artimųjų pagalba yra itin svarbi ir kokia atsakomybė tenka pačiam ligoniui.

Prof. Aleksandras Kriščiūnas cituoja frazę: ”Judėjimas gali pakeisti visus vaistus, tačiau nėra nei vieno vaisto, kuris pakeis judėjimą”. Reabilitologas džiaugiasi mokslo pasiekimais sveikatos atgavimo srityje, iš akademinės pusės komentuoja alternatyvius gydymo būdus – ajurvedą, hipnozę, homeopatiją, meditaciją, kvėpavimo pratimus, tačiau pripažįsta, kad žmogiškoji gydymo dalis galėtų būti ženkliai geresnė.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS