Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Craig Ramsay

Raumenų lavinimo anatomija: pratimai raumenų masei didinti

18,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955063698
Autorius: 
Craig Ramsay
ISBN: 
9789955063698
Leidykla: 
Naujoji Rosma
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,650 kg
Matmenys: 210 mm × 10 mm × 265 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Kineziterapija. Masažas · Sportas

Dalintis

     

Visi svajojame atrodyti dailiai - turėti tobulą kūną ir dailias linijas. Dažnai liejame prakaitą sporto salėje, tačiau ne visada pasiekiame norimo rezultato. Fitneso treneris Craig Ramsay teigia, jog svarbu ne tik ką, bet ir kaip darome. Todėl knygoje „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti" jis supažindina skaitytoją su tuo, kas slepiasi po mūsų oda – pagrindiniais raumenimis ir jų grupėmis. Jis pataria, kaip treniruoti kiekvieną kūno raumenį ir paaiškina kurie raumenys dirba atliekant vieną ar kitą pratimą.

Kaip didinti raumenų masę, išvengiant riebalinio sluoksnio augimo? Kodėl svarbūs pratimai, skirti širdžiai ir kraujagyslių sistemai ir kaip tai susiję su raumenimis? Kokį maistą rinktis ir kodėl sportininkai taip myli baltymus? Craig Ramsay pateikia išsamius ir profesionalius atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Perskaitę knygą „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti" sužinosite, kokia yra įvairių papildų nauda ir kokie pavojai laukia juos vartojančių. Specialistas patars, kaip pritaikyti pratimus individualiems poreikiams ir pasiekti optimalius treniruočių rezultatus.

„Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti" – pirmoji knyga, kurią parašė profesionalus treneris ir kultūristas Ji tiks net tiems, kas anksčiau nebuvo peržengęs sporto salės slenksčio. Knygą papildo vaizdingos iliustracijos, atspindinčios žmogaus raumenyno anatomiją ir sandarą. Nuotraukos ir tikslios instrukcijos padės pasirinkti tinkamą mankštos krūvį.
Skaitydami šį vadovėlį netruksite suprasti, kaip pratimai tobulina mūsų kūno linijas.

Knygoje skaitytojui pateikiama pagrindinė informacija, susijusi su treniruotėmis sporto salėje. Taip pat įvairūs treniruočių planai, padedantys laikytis režimo ir siekti užsibrėžtų tikslų. Sau tinkamus pratimus ir programas ras tiek pradedantieji, tiek pažengę sporto salių lankytojai. Ši knyga – puiki pradžia ir patikimas palydovas visiems, kurie nori sutvirtėti ir rūpinasi savo išvaizda.

Craig Ramsay – populiarus treneris, akrobastas, baleto šokėjas, ledo rutulio žaidėjas ir kino bei teatro aktorius. Garsėja ne tik savo pasiekimaissporte, bet ir pasirodymais įvairiuose televizijos projektuose JAV. People žurnalas jį laiko vienu geriausiu kūno rengybos ekspertų. Jo klientai - profesionalūs sportininkai ir Holivudo žvaigždės. „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti" – jau antroji trenerio knyga. Ankstesnėje knygoje "Raumenų tempimas. Išsamus treniruočių vadovas" jis supažindino, kaip teisingai atlikti tempimo pratimus.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS