Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sunjay Parmar, Dame Pamela Shaw

Neurologija: vaizdinis požiūris

15,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215380
Autorius: 
Sunjay Parmar, Dame Pamela Shaw
ISBN: 
9786098215380
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
104
Svoris: 0,300 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Klinikinė medicina · Neurologija

Dalintis

     

Neurologija: vizualinis požiūris yra mokymosi knyga, skirta padėti skaitytojams greitai išmokti ir įsiminti svarbius dalykus, vaizdingai pateikiama informacija apie įvairias neurologines būkles.
Didžioji mūsų atminties dalis yra sukuriama vaizdinės medžiagos. Remiuosi savo patirtimi dalyvaujant atminties susidarymo seminaruose ir būdamas garbės medicinos mokytoju, šią knygą specialiai sukūriau padidinti žinių įgijimo greitį ir ilgalaikį jų išsaugojimą, kartu skatinant mokymosi procesą naudojant humorą ir analogijas (tiek gerai žinomus, tiek veiksmingus atminties lavinimo priedus). Ši knyga idealiai tinka kaip greito prisiminimo šaltinis būsimiems egzaminams ir mokymuisi ligoninės aplinkoje. Puslapiai yra išdėstyti taip, kad būtų lengva sekti, su vaizdine mnemonine medžiaga (būklės faktų apibūdinimas užkoduotas paveikslėliuose) bei su ja susijęs aprašymas kairėje ir konkreti informacija kiekvieno puslapio dešinėje (apima apibrėžimą, etiologiją, ligos valdymą ir prognozę).
Galutinis šios knygos tikslas – pakeisti jūsų suvokimą, ką mokymasis reiškia tau. Idealiu atveju šis tekstas veiks kaip vartai, padėsiantys sukurti savo vaizdines mnemonikas, kuriomis galite pasinaudojant mokantis ir pasidalinti su kitais. Norėčiau jums palinkėti viso ko geriausio jūsų studijose.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS