Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

John A. Goodfellow

Neurologinis ištyrimas. Kišeninis vadovas

18,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955884767
Autorius: 
John A. Goodfellow
ISBN: 
9789955884767
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2014
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
US Letter
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
204
Svoris: 0,260 kg
Matmenys: 110 mm × 0 mm × 170 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Klinikinė medicina · Neurologija

Dalintis

     

Aprašymas
Kišeninio formato mokomasis leidinys "Neurologinis ištyrimas" yra puikus medicinos studentų, pradedančiųjų ir bendrosios praktikos gydytojų palydovas siekiant prieinamų praktinio pobūdžio žinių apie nervų sistemos ištyrimą.

Knyga "Neurologinis ištyrimas" apima pagrindinius ištyrimo metodus, tinkamus visiems pacientams, įskaitant ištiktus insulto, komos ir turinčius retesnių sutrikimų.
Knygoje pateikiamas aiškus logiškas ištyrimo eigos aprašymas, išsklaidantis ištyrimo procesą gaubiantį paslaptingumą. Aprašomos atskirai išskirtos klinikinės įžvalgos su patarimais, kuriuos lengva pritaikyti praktiškai.

Pasinaudokite kiekviena laisva akimirka šiame kišeninio formato mokomajame leidinyje pateiktiems klinikiniams tyrimams analizuoti, įgūdžiams ir dalykinėms žinioms įgyti. Pradedant pagrindinių principų išdėstymu, baigiant patarimais, kaip galvoti tarsi ekspertams nuosekliai pereinant nuo vieno žingsnio prie kito, šis leidinys "Neurologinis ištyrimas" padės jums greitai įtvirtinti žinias: ir komandiruotėje, ir kelionėje, ir praktikos metu, ir ruošiantis egzaminams.

Vertė Jūratė Jolanta Žeimantienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS