Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Valentinas Mačiulis, Jonas Šurkus, Aldona Lapytė

Enciklopedinis psichiatrijos terminų žodynas

88,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955424338
Autorius: 
Valentinas Mačiulis, Jonas Šurkus, Aldona Lapytė
ISBN: 
9789955424338
Leidykla: 
Presvika
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
432
Svoris: 1,020 kg
Matmenys: 24 mm × 28 mm × 17 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Klinikinė medicina · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Dalykinė psichologija · Žodynai. Kalbos

Dalintis

     

Autoriai dr. V. Mačiulis, prof. J. Šurkus ir doc. A. Lapytė rėmėsi naujomis psichiatrijos mokslo žiniomis, įtraukė į žodyną naujų sąvokų, sukūrė nemažai tarptautinių terminų lietuviškų atitikmenų.

Teikdami terminų apibrėžtis, žodyno autoriai stengėsi laikytis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijų, dabartinės lietuvių kalbos reikalavimų. Atsižvelgta į psichiatrijos terminų vartojimo Lietuvoje tradicijas, atsisakyta ypač specifinių, pasenusių terminų, kai įmanoma, pagrindiniu siūloma laikyti ne lotyniškos ar graikiškos kilmės, o lietuvišką terminą. Lengviau rasti abėcėline lizdine tvarka surikiuotus terminus padės dvi rodyklės: visų terminų ir jų atitikmenų lotynų ir graikų kalbomis.

Šis leidinys pirmiausia svarbus psichiatrijos specialistams – gydytojams, slaugytojams, taip pat kitų sričių medikams. Susidomėjimas psichiatrija jau seniai peržengė profesines ribas, tad nusimanyti apie psichiatriją svarbu ne tik psichologams, socialiniams pedagogams, teisininkams, bet ir platesnei visuomenei.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS