Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Ch. B. Garthley, M.R.Klein ir kt.

Kaip gyventi su inkontinencija

6,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786099519111
Autorius: 
Ch. B. Garthley, M.R.Klein ir kt.
ISBN: 
9786099519111
Leidykla: 
Inkocentras
Išleista: 
2013
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
247
Svoris: 0,300 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Klinikinė medicina · Slauga.

Dalintis

     

Knyga "Kaip gyventi su inkontinencija" skirta tiems asmenims, kurie kreipėsi į profesionalius medikus pagalbos, bet ir toliau gyvena su pūslės ar vidurių nuotėkio simptomu. Kaip dažnai girdime žmones tariant sakinius, prasidedančius „aš…..-au”: aš buriuodavau, aš eidavau į bažnyčią, vaikščiodavau pėsčiomis rudenį… Jeigu jaučiate, kad apie pomėgį kalbate būtuoju laiku, ši knyga jums.

Jeigu jūs, kaip milijonai visame pasaulyje, gyvenate su netinkamai besielgiančia pūsle ir / ar žarnynu (ką sveikatos priežiūros profesionalai vadina sunkiai gydoma inkontinencija), galite reaguoti į šį simptomą įvairiausiais būdais. Kai kas tiesiog racionaliai išanalizuoja optimalius būdus apsaugoti savo drabužius, baldus ir patalus. Kitiems nelaikymo simptomas pakeičia visą gyvenimą.

Tyrimai parodė, kad psichologinis, emocinis ir socialinis inkontinencijos poveikis daž­niausiai nebūna susijęs su nuotėkio kiekiu. Galite nelaikyti kartą per dieną ir jausti didelį stresą dėl tokios kūno permainos, o kiti gali turėti rimtų nelaikymo problemų, bet nejausti, kad inkontinencija stipriai paveikė jų gyvenimą.

Knygos "Kaip gyventi su inkontinencija" autoriai pripažįsta, kad nelaikymo simptomas kiekvieną individą veikia skirtingai. Mes viliamės, kad supratę įprastas reakcijas į neveikiančią pūslę ir / ar vidurius tarp šios knygos viršelių atrasite sprendimus, kaip gyventi nevaržomam apribojimų. Skai­tydami skyrius pažinsite, kaip nelaikymas nepastebimai suvaržė jūsų gyvenimą to nesuvo­kiant.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS