Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

S.Čepkauskienė, S.Misevičius, S.Valantiejūtė

Sveika ir graži

14,20€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094730368
Autorius: 
S.Čepkauskienė, S.Misevičius, S.Valantiejūtė
ISBN: 
9786094730368
Leidykla: 
Terra Publica
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
240
Svoris: 0,580 kg
Matmenys: 180 mm × 0 mm × 250 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Kosmetologija · Mityba

Dalintis

     

„Sveika ir graži“ – tai praktiškų patarimų, natūralių grožio priemonių ir patiekalų receptų knyga. Joje rasite, kokius maisto produktus rinktis, kaip sportuoti, kokius valgius gaminti, kad ilgai išliktumėte sveikos ir gražios.

Kad būtume sveiki, pilni energijos, gerai atrodytume, būtume puikios nuotaikos, reikia daugiau judėti, sportuoti, valgyti ne tik skanų, bet ir sveikatai naudingą maistą. Ši knyga „Sveika ir graži“ – mūsų geriausia pagalbininkė, norint nepaklysti tarp parduotuvių lentynų, pirkti tai, kas naudinga, išmokti pasigaminti paprastų, natūralių kosmetikos priemonių, paruošti nesudėtingų, energijos suteikiančių patiekalų.

Knygoje „Sveika ir graži“rasite 100 sveikatai ir grožiui naudingų produktų, 70 receptų, kaip pasigaminti kosmetikos priemonių iš natūralių produktų, daugybę patarimų, ką, kada ir kaip valgyti, kokius produktus rinktis, kaip juos laikyti. Sužinosite, kokius pratimus naudinga atlikti darbo vietoje, jei visą dieną sėdite prie kompiuterio, kaip sportuoti namuose, jei neturite galimybės lankytis sporto salėje. Atrasite 70 skanių, lengvų ir energijos suteikiančių patiekalų, kurių galima pasigaminti namuose iš sveikatai ir grožiui naudingų produktų.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS