Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Brigita Kreivinienė, Ramunė Vaitkienė

Sensorinė judesio metodika pažeidžiamai suaugusių asmenų grupei : metodinė priemonė

9,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094810985
Autorius: 
Brigita Kreivinienė, Ramunė Vaitkienė
ISBN: 
9786094810985
Leidykla: 
Klaipėdos universiteto leidykla
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
90
Svoris: 0,170 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Dalykinė psichologija · Reabilitacija. Fizinė medicina · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba

Dalintis

     

Šioje metodikoje kalbama apie pažeidžiamų žmonių grupę. Pažeidžiamas asmuo suprantamas kaip asmuo, kuriam būtina speciali priežiūra , parama, apsauga dėl jo amžiaus, negalios ar rizikos būti užpultam: žmogui gali būti pakenkta ar jam gresia fizinė, emocinė prievarta, smurtas plačiaja prasme. Taigi metodikoje išskirtas algoritmas numato, kad siekiant ne gydyti ligas , o palaikyti sveikatą, būtina atsižvelgti į pirminius didesnio streso simptomus ir taikyti aktyvias ir pasyvias streso malšinimo metodikas.
Metodika apima tik F43 grupę , kuriai siūloma taikyti papildomą aktyvią arba pasyvią sensorinę judesio intervenciją , todėl ji negali būti taikoma kitiems susirgimams gydyti. Be to, atkreiptinasdėmesys , kad prieš vykdant bet kurią intervenciją , būtina įvertinti asmens motyvaciją , jo energijos lygį (stiprumo ir ištvermės funkciją), vartojamų vaistų poveikį, gretutinius susirgimus, psichosocialinius veiksnius, kitas indikacijas bei kontraindikacijas.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS