Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Christophe André, Rébecca Shankland

Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius

12,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665257
Autorius: 
Christophe André, Rébecca Shankland
ISBN: 
9786094665257
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
Nestandartinis
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
311
Svoris: 0,445 kg
Matmenys: 130 mm × 0 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Christophe André – žymus prancūzų psichiatras. Rébecca Shankland – psichologė, socialinių ir emocinių įgūdžių specialistė. Kartu šis profesionalų duetas parašė psichologinę knygą „Aš ir mes“, kurioje nagrinėja žmonių tarpusavio ryšio svarbą.

Visi mes esame priklausomi nuo kitų žmonių. Tačiau priklausomybė, paprastai, skamba lyg kažkas neigiamo. Regis ji išryškina mūsų trūkumus ir negebėjimą gyventi savarankiškai. Bet priklausomybė taip pat yra žodis, kuris rodo, kad mus reikia žmonių ir mes tikrai neprivalome visko daryti vieni.

Pasak psichologinės knygos „Aš ir mes“ autorių Christophe André bei Rébeccos Shankland šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad kuo artimesni žmonių tarpusavio priklausomybės ryšiai sukuriami ir puoselėjami bendruomenėje, tuo ji turtingesnė ir geriau išsivysčiusi, o jos nariai laimingesni ir labiau patenkinti gyvenimu.

Christophe André ir Rébecca Shankland manė, kad išleisti knygą „Aš ir mes“ šiandien itin svarbu. Padėję daugybei žmonių ugdyti savarankiškumą ir savigarbą, autoriai teigia, kad atėjo laikas subalansuoti gyvenimą ir įsileisti kitus žmones. Šiandien itin svarbu prisiminti, kad esame priklausomi vieni nuo kitų. Mes susiję ne tik su artimaisiais ar kaimynais, bet ir su visa žmonija. Egzistuojame tik kaip bendra visuma. Sąmoningas įsitraukimas į šią priklausomybę daro mūsų planetą geresne vieta gyventi.

Knygoje „Aš ir mes“ skaitytojai atras tarpusavio priklausomybės sampratą, jos svarbą ir kasdienius patarimus, padėsiančius geriausiai pasinaudoti ryšiais, pavyzdžiui, nebijoti prašyti pagalbos, pasitikėti, pereiti nuo emocinės priklausomybės prie konstruktyvaus prisirišimo. Autoriai padės rasti psichologinį balansą šeimoje, darbe, kurti tvirtus santykius tarp brolių ir seserų, o svarbiausia, patars kaip išlaikyti tarpusavio ryšius.

Autoriai siūlo tarpusavio priklausomybę priimti su džiaugsmu ir mėgautis tuo, kad ji mus praturtina, daro stipresniais ir protingesniais. Pagrindinė knygos „Aš ir mes“ idėja ta, kad vieni einame greičiau, bet kartu – toliau ir su didesniu džiaugsmu.

Christophe André – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas. Jis daugybę metų dirbo su klientais, turinčiais nerimo sutrikimų. Savo praktikoje Christophe André taiko kognityvinę ir elgesio terapiją bei meditaciją. Autoriaus knygos populiarios visame pasaulyje, jas įvertino ir Lietuvos skaitytojai.

Rébecca Shankland – psichologijos žanro knygų autorė, socialinių ir emocinių įgūdžių stiprinimo specialistė, Grenoble Alpes universiteto dėstytoja.

Iš prancūzų kalbos vertė Danutė Navickaitė-Etienvre

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS