Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jūratė Sučylaitė

Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje

15,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094810954
Autorius: 
Jūratė Sučylaitė
ISBN: 
9786094810954
Leidykla: 
Klaipėdos universiteto leidykla
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
Nestandartinis
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,470 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba

Dalintis

     

Knygos "Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje" aprašymas

Jūratės Sučylaitės knygoje „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ analizuojama šiuolaikinio pasaulio vertybių įtaka žmogaus psichikos sveikatai, ieškant atsakymų mokslinių straipsnių įžvalgose, interpretuojant mokslinių tyrimų duomenis, gilinantis į fenomenologinius individualių psichikos būsenų ir atskirų gyvenimų aprašymus, poezijos terapijos valandų medžiagą, sociokultūrinės aplinkos procesus ir vertybes.

Sprendžiama problema, kaip šiuolaikiniame pasaulyje kurti aplinką, padedančią saugoti vidinį žmogaus vientisumą, savęs paties suvokimą ir savivertę, skatinančią žmogų būti atsakingam už savo ir kitų psichikos sveikatą; su kokiomis vertybėmis susijęs psichikos sveikatai palankios aplinkos kūrimas.

Ši mokslinė monografija „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ skirta ne tik edukologams, sociologams, visuomenės sveikatos specialistams, bet ir visuomenei.

Jūratė Sučylaitė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Jūratė Sučylaitė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS