Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Liudmila Lebedeva

Dailės terapija: teorija ir praktika

9,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955998754
Autorius: 
Liudmila Lebedeva
ISBN: 
9789955998754
Leidykla: 
Žmogaus psichologijos studija
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
232
Svoris: 0,310 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Knygos autorė – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė. Dirbdama mokslinį darbą, Liudmila Lebedeva daug laiko skiria ir praktinei veiklai: kuria ir modifikuoja naujus metodus, taiko dailės terapiją dirbdama su įvairiomis klientų grupėmis. Autorė daug keliauja, tad jos dailės terapijos seminarai žinomi ne tik Rusijoje, bet ir Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Šie seminarai, kaip ir knygo-je pateikiami užsiėmimų aprašymai, pasižymi gilia pagarba kiekvienam žmogui, jo patyrimui, neišsen-kančiu tikėjimu jo paties jėgomis ir gebėjimais.
Autorė išsamiai pristato pagrindinius teorinius dailės terapijos aspektus, nemažai dėmesio skiria įvairiems teminiams užsiėmimams, terapiniams žaidimams. Dauguma aprašomų metodų – pačios autorės sukurti arba modifikuoti, pateikiami su išsamiais paaiškinimais ir iliustracijomis. Išskirtinis pristatomų metodų bruožas – kiekvieną terapinį užsiėmimą užbaigti transformuojant dailės kūrinį, surandant ir akcentuojant teigiamus dalykus, vidinius asmenybės resursus.

Aušra Pundzevičienė
Knygos vertėja, psichologė

Dailės terapija Lietuvoje – gana nauja, teoriškai bei praktiškai tik bręstanti terapijos rūšis, todėl ši knyga ypač laukiama ir gali būti naudinga tiek besidominčiam, pradedančiam, tiek dailės terapi-jos metodus jau praktiškai taikančiam specialistui: psichologui, pedagogui, socialiniam darbuotojui.

Autorė išsamiai pristato pagrindinius teorinius dailės terapijos aspektus, nemažai dėmesio skiriaįvairiems teminiams užsiėmimams, terapiniams žaidimams. Dauguma aprašomų metodų – pačios autorės sukurti arba modifikuoti, pateikiami su iš-samiais paaiškinimais ir iliustracijomis. Išskirtinis pristatomų metodų bruožas – kiekvieną terapinį užsiėmimą užbaigti transformuojant dailės kūrinį, surandant ir akcentuojant teigiamus dalykus, vidi-nius asmenybės resursus.

Aušra Šūmakarienė
Vaikų psichologė, dailės terapijos specialistė,
Kūrybos terapijos namų steigėja ir vadovė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS