Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Valdas Rimkus, Brigita Kreivinienė

Pozityvumas socialiniame darbe. Mokslo studija

10,90€
 Priimami užsakymai

Prekės kodas: 9786094810183
Autorius: 
Valdas Rimkus, Brigita Kreivinienė
ISBN: 
9786094810183
Leidykla: 
Klaipėdos universiteto leidykla
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,240 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Dalykinė psichologija · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba · Visos knygos

Dalintis

     

Ilgai rengta mokslo studija „Pozityvumas socialiniame darbe" skiriama brangiam draugui, gyvenimo mokytojui ir kolegai prof. dr. Juhai Perttulai, kuris mus paliko nebaigęs savo darbų 2015 m. Eidamas Laplandijos universiteto (Suomija) dekano bei psichologijos profesoriaus pareigas jis buvo vienas pirmųjų Lietuvos socialinio darbo doktorantūros vadovų. Jam vadovaujant jungtinė Laplandijos universiteto, Klaipėdos universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto socialinio darbo doktorantūros programa nutiesė identiteto paieškos socialiniame darbe kelią. Daugelį metų prof. dr. J. Perttula tyrinėjo pozityviosios psichologijos, laimės, streso įveikos, taip pat papildomosios ir alternatyviosios medicinos (gyvūnų terapijos) klausimus. Būdamas psichologijos atstovas jis įžvelgė didžiulį poreikį integratyviai kurti pozityvumo socialiniame darbe kryptį. Deja, dideli dvidešimties metų tyrinėjimų projektai liko neįgyvendinti. Kaip ne kartą teigė pats prof. dr. J. Perttula, „pozityvumas socialiniame darbe nėra baigtinis, tai ilgas kelias jo slėpinių tyrinėjimo link...". Remdamasis pozityvistinės psichologijos pozicijomis profesorius kartu su mokslo studijos autoriais šį kelią ir pradėjo. Dar 2013 m. pradėtos rinkti Lietuvos ir Suomijos socialinių darbuotojų veiklos patirtys. Nors pozityviosios orientacijos paieškos liko nebaigtos, jos tikrai bus tęsiamos ateityje.
Lietuvoje socialinis darbas žengia 30-uosius metus. Kiekvienas iš mūsų, socialinio darbo atstovų, jau padarėme daug. Daug kiekvienam, kuriam to reikėjo... Ši knyga - visiems, kurie dirba socialinį darbą arba rengiasi jį dirbti ateityje. Tikimės, kad rasite ką nors svarbaus sau, o galbūt tai, kas liko neišsakyta, tačiau skatina susimąstyti ir ieškoti toliau.
Šioje knygoje pateikiama dalis minčių, išgvildentų kartu su šviesios atminties prof. dr. J. Perttula. Visuomet prisiminsime jį kaip savo bičiulį, pozityvų, besišypsantį, pasižymintį puikiu humoro jausmu, nekritikuojantį, keliantį ontologinius klausimus, skatinančius atvirai diskutuoti. Dėl šios priežasties ir knygos struktūra nėra įprastinė. Tai laisvos jūrinės dvasios ir rimtų mokslinių įžvalgų džiazas. Kviečiame dar vieno stipriai skrudintos suomiškos kavos puodelio, puikioje kompanijoje pasineriant į mokslinių atradimų vingrybes..."
Autoriai

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS