Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Ramtha

Baltoji knyga

10,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094690815
Autorius: 
Ramtha
ISBN: 
9786094690815
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
336
Svoris: 0,370 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Ramtha – prieš trisdešimt penkis tūkstančius metų Atlantidoje gyvenę karys, kuris įsikūnijo ir savo mokymus skleidžia per amerikietę Judy Z. Knight. „Baltoji knyga“ padės susipažinti su apšviestojo kario istorija bei mokymu. Knygoje kalbama apie reinkarnaciją, gyvenimo prasmę, pomirtinį gyvenimą, evoliuciją bei mąstymo galią.

1977-tais metais namų šeimininkė Judy Z. Knight kartu su vyru ruošėsi į išvyką kalnuose. Iš baptistų šeimos kilusi moteris visada domėjosi metafizika ir ezoterika. Netikėtai ponia savo namų virtuvėje išvydo įspūdingos išvaizdos vyrą. Pustrečio metro ūgio būtybė apsivilkusi ilgą rūbą prisistatė kaip apšviestasis Ramtha ir prižadėjo moterį išmokyti religinių tiesų. Ramtha teigė, kad paprasta namų šeimininkė yra jo dukra ir per ją jis pasauliui skleis savo mokymą. Nuo tada Judy Z. Knight yra kanalas tarp mokytojo ir jo pasekėjų.

Judy Z. Knight yra viena populiariausių laidininkių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji įkūrė ir Ramthos mokyklą „Ramtha's School of Enlightenment and Teachings“. Tarp mokymo pasekėjų yra ir nemažai žymių JAV žmonių.

Leidinyje „Baltoji knyga“ pristatomas pats Ramtha. Ramtha yra legendinis mokytojas, prieš šimtmečius perpratęs savo žmogiškumą ir sugrįžęs į šiuos laikus, kad papasakotų savo istoriją bei pasidalintų sukaupta patirtimi. Jis aiškina, kad per savo gyvenimą jis nagrinėjo žmogaus egzistencijos ir gyvenimo prasmę, savo paties stebėjimų bei apmąstymų dėka nušvito ir užkariavo fizinį pasaulį bei mirtį. Mokytojo filosofija atspindi jo paties gyvenimo patirtį. Ramthos mokymai nėra religija. Jie siūlo unikalią perspektyvą, kuri padės perprasti gyvenimo paslaptį. Senovės kario mokymai pabrėžia, kad kiekvienas individas yra atsakingas už savo tikrovę. Jis teigia, kad žmogaus mintys ir požiūris daro įtaką tolimesniam gyvenimui ir kiekvienas gali sąmoningai jį pakeisti meistriškai koreguodamas sąmonę.

Knygos „Baltoji knyga“ įžangoje Judy Z. Knight pasakoja apie savo pirmąją pažintį su Ramtha. Leidinyje yra įtrauktas Ramthos mokymuose naudojamų terminų žodynas. Toliau nagrinėjamos mūsų pamiršto dieviškumo, gyvenimo po mirties, evoliucijos, meilės, sąmonės, proto galios bei žmonijos egzistencijos temos. Ši knyga praplės akiratį bei suvokimą.

Iš anglų k. vertė Živilė Šileikaitė, Laimutė Žukauskienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS