Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Olivia Fox Cabane

Charizmos mitas: kaip įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą

12,30€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094380204
Autorius: 
Olivia Fox Cabane
ISBN: 
9786094380204
Leidykla: 
Žmogaus studijų centras
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
264
Svoris: 0,285 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Ar kada teko patirti visišką pasitikėjimą savimi, jausmą, kad esate padėties šeimininkas?
Kai kam nors padarėte neišdildomą įspūdį, o aplinkiniai aiktelėjo: „Tai bent!"?
Kad ir kokia trumpa buvo ši akimirka, tai galite pakartoti, dar geriau – prisijaukinti šią būseną ir ją paversti kasdienybe.

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad charizma yra įgimta ir skirta tik laimingiesiems. Olivia Fox Cabane – tituluojama kaip autoritetingiausia charizmos srities ekspertė – laužo mitus, pateikdama mokslinių įrodymų ir vilčių tapti charizmatiškais kiekvienam iš mūsų. Charizmos išmokstama ir tai gali padaryti bet kuris asmuo, įdėjęs šiek tiek pastangų.

Knyga "Charizmos mitas. Kaip kiekvienas gali įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą" parašyta itin lengvai, su gyvenimiškais pavyzdžiais ir pratimais, mokančiais labiau pasitikėti savimi, valdyti kūno kalbą, nuvyti nerimastingas, įkalinančias mintis.

Olivia Fox Čabane skaitė paskaitas Harvardo, Jeilio, Stanfordo universitetuose, Masačūsetso technologijos institute (MIT), Jungtinių Tautų Organizacijoje. „Fortune 500" sąrašo kompanijos dažnai kviečiasi ją kaip pagrindinę pranešėją ir lyderystės mokytoją. Remdamasi biheviorizmo teorija, Čabane pateikia labai praktiškų patarimų verslui ir siūlo savo klientams pasinaudoti metodikomis, kurios buvo sukurtos Harvardo universitetui ir MIT. Šią autorę publikavo Forbes, The New York Times, Bussiness Week ir The Wall Street Journal.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS