Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Angela Duckworth

Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia

17,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094272639
Autorius: 
Angela Duckworth
ISBN: 
9786094272639
Leidykla: 
Kitos knygos
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
360
Svoris: 0,505 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba

Dalintis

     

„Be stiprios valios nebūna didelio talento“, – mąsliai sakė didysis rašytojas Honoré de Balzacas. Ir iš tikrųjų, naujausi tyrimai parodė, kad talentas ar intelekto koeficientas nėra svarbiausi kelyje į sėkmę – tiek mokantis, tiek siekiant bet kokių ilgalaikių gyvenimo tikslų. Įžvalgi ir įkvepianti amerikietės psichologės Angelos Duckworth knyga "Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia" atveria visai naują perspektyvą ir įrodo, kad svarbiausia sėkmės priežastis – tas ypatingas aistros ir ištvermės derinys, kurį autorė vadina atkaklumu.

Dirbdama matematikos mokytoja A. Duckworth atkreipė dėmesį, kad gebėjimas mokytis nėra prigimtinis. Jis kinta, priklausomai nuo pastangų ir motyvacijos. Tai ypač svarbu suvokti moksleiviams, studentams ir visiems, kas svajoja apie naujus įgūdžius, bet nusivylę savimi vis sustoja pusiaukelėje.
Pergalingai įžvalgus ir požiūrį keičiantis „Atkaklumas“ pasakoja apie tai, kas vyksta mūsų galvose, kai esame parklupdomi nesėkmės, ir kaip atkaklumas – ne „genialumas“ ir ne fortūna – padeda pakilti ir lėtai, kryptingai judėti tikslo link.

Kaip nebijoti suklysti ir neleisti nesėkmei mūsų nugalėti?
Kodėl siekdami ilgalaikių tikslų taip dažnai pasiduodame?
Kokiu būdu išsiugdyti nepalaužiamą atkaklumą, svarbesnį už prigimtinį talentą?
Kaip išmokyti jaunąją kartą atkaklumo?

"Šviesmečius buvome įstrigę prigimtinio talento mite. Angela Duckworth išsklaido miglas paprastai paaiškindama, kaip mes gyvenime šio to pasiekiame."
Davidas Shenkas, „The Genius in All of Us“ autorius

"Ši knyga – nacionalinė vertybė. Smagiai skaitoma, įdomi ir įtikinanti. Knygos idėjos turi potencialą transformuoti švietimą, vadybą ir skaitytojų gyvenimą."
Lawrence?as H. Summersas, Harvardo universiteto profesorius ir garbės prezidentas

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS