Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jordan B. Peterson

Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių

18,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665608
Autorius: 
Jordan B. Peterson
ISBN: 
9786094665608
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
368
Svoris: 1,000 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Kanadiečių psichologo Jordan B. Peterson knyga „12 gyvenimo taisyklių“, pasirodžiusi 2018-tais metais, tapo tarptautiniu bestseleriu. Ji buvo išversta į daugiau nei penkiasdešimt kalbų, o autorius imtas vadinti vienu įtakingiausių šių dienų intelektualų. Knygoje „Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių" Jordan B. Peterson toliau plėtoja savo idėjas ir siūlo dar dvylika taisyklių, kurios padės gyventi prasmingiau ir nuoširdžiau.

„12 gyvenimo taisyklių“ padėjo suvaldyti chaosą ir įvesti tvarką daugelio žmonių gyvenimuose. Drąsiame tęsinyje autorius pateikia dar vieną gelbėjimo rinkinį ir primena, kad nors chaosas baugina savo nežinomybę, bet gyvendami tvarkingai sustyguotą gyvenimą prarandame kūrybiškumą ir žinių troškimą. Jis siūlo ieškoti pusiausvyros tarp chaoso ir tvarkos, o supratę, kas tarp jų slypi rasime ir savo gyvenimo kelią.

Pasaulyje daug pasimetusių žmonių, kurie nežino kaip gyventi. Saviugdos knygoje „Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių" Jordan B. Peterson primena, kad tikrai turime kur semtis įkvėpimo ir dalijasi psichologinėmis ir filosofinėmis mintimis, profesine patirtimi, nagrinėja mitus, pasakoja asmenines istorijas. Dvylika taisyklių, kurias jis siūlo skaitytojui, padės suprasti, kaip savo gyvenimą padaryti prasmingesniu ir sėkmingesniu.

„Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių" – šmaikščiu stiliumi parašytas vadovas, motyvuojantis nepalikti savo gyvenimo savieigai ir kiekvienam žingsniui suteikti daugiau prasmės.

Dr. Jordan B. Peterson (g. 1962 m) – psichologas, Toronto universiteto profesorius, įtakingas intelektualas. Autorius studijavo anglų literatūrą, politikos mokslus, gilinosi į klinikinės psichologijos doktorantūros studijas, jas baigęs, dirbo McGill ir Harvardo universitetuose.

Autoriaus domėjimosi sritys apima asmenybės, religinę, ideologinę, politinę psichologiją. Šiomis temomis jis pasisako konferencijose, publikuoja mokslinius straipsnius. Autorius populiarus ne tik savo knygomis. Jis „Youtube“ kanale kuria video, kuriuos peržiūri milijonai žmonių. Knygos „12 gyvenimo taisyklių“ pardavimai jau perkopė 3 milijonus egzempliorių.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Dirgėlė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS