Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Eugenia Cheng

Logikos menas: kaip aiškiai mąstyti nelogiškame pasaulyje?

14,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094800856
Autorius: 
Eugenia Cheng
ISBN: 
9786094800856
Leidykla: 
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
360
Svoris: 0,550 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Ar pasaulyje, kur netikrų naujienų gausa nulemia rinkimų rezultatus ir klesti stereotipai, racionalus mąstymas dar turi prasmę?

Matematikė ir muzikė Eugenia Cheng neslepia – ją vargina šiuolaikinio pasaulio alogiškumas, todėl informaciniame chaose skęstantiems skaitytojams ji siūlo gelbėjimosi ratą – knygą „Logikos menas“.

Cheng žino, kaip sukonstruoti nepriekaištingus įrodymus ir argumentuotai apginti savo poziciją. Bet net ir jai alogiškumas kartais pakiša koją - ji dažnokai piktnaudžiauja sausainiais ir iki šiol bijo skristi lėktuvu. Akivaizdu, kad vieno asmens baimės neprilygsta socialinius procesus nulemiančiam alogiškumui, bet jei net matematikai negali išsaugoti šaltų nervų, ką daryti paprastiems mirtingiesiems?

„Logikos menas“ – tai žvilgsnis į tai, kaip veikia logika ir kokios yra jos ribos? Koks logikos santykis su alogiškąja žmogaus prigimtimi, pavyzdžiui, emocijomis? Kaip šias dvi sritis suderinti, kad savo poziciją pagrįstume ne kaip skaičiuotuvai, bet kaip žmonės? Eugenia Cheng išmokys, kaip rasti pusiausvyrą tarp logikos ir alogiškumo, kaip išvengti manipuliacijų, nepagarbos kito nuomonei ir moralizavimo. Jei manote, kad atėjo metas ištarti „ne“ beprasmybei, ruoškite šiai knygai vietą savo lentynoje.

Mokslininkė Eugenia Cheng mėgsta aiškinti matematines problemas su šia disciplina nesusijusiems žmonėms. Ji net padeda kai kuriems iš jų atsikratyti matematikos fobijos – pasirodo, pastaroji išties egzistuoja! Mokslininkė naudoja maisto ir jo gamybos analogijas, kurios padeda kiekvienam suprasti net sunkiausias ir kebliausias matematines struktūras. Cheng turi savo skiltį „The Wall Street Journal“, kuri vadinasi „Kasdienė matematika“. Čia ji pasakoja apie viską: nuo tikimybių teorijos iki Rubiko kubo sprendimo būdų.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS