Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Lina Preikšienė

Motyvuoti paprasta

-20%
7,90€
9.90€
 Sutaupote 2,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094662492
Autorius: 
Lina Preikšienė
ISBN: 
9786094662492
Leidykla: 
Tyto Alba
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
166
Svoris: 0,285 kg
Matmenys: 150 mm × 11 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Lina Preikšienė – konsultacijų kompanijos „Grand Partners" vyriausioji verslo konsultantė, organizacijų psichologė, mokymų trenerė. Nuo 2001-ųjų yra sukūrusi daug autorinių mokymų potencialiems ir esamiems vadovams. Konsultuoja vadovus, diegia personalo srities projektus įmonėse, atlieka organizacijų bei personalo tyrimus.

Kiekvieną dieną daugelis vadovų susiduria su kritinėmis situacijomis: darbuotojai laiku neatlieka užduočių arba atlieka jas netinkamai, niekaip nepavyksta sutelkti komandos narių ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Dažnu atveju šie ir panašūs nesklandumai kyla dėl darbuotojų motyvacijos stokos. Nuo to kenčia ir darbo rezultatai, ir kolektyvo narių santykiai.

Knyga „Motyvuoti paprasta" – tai nepamainoma pagalba visų lygių vadovams bei specialistams, kuriems tenka vadovauti projektams ir spręsti su darbuotojų motyvacijos stoka susijusias problemas. Šiame sprendimų rinkinyje rasite konkrečių situacijų analizę, naudingų įžvalgų ir efektyvių patarimų. Knygos autorė tiki: taikant šioje knygoje pateiktus būdus, sužadinti darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją taps daug paprasčiau.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS