Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus

13,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665226
ISBN: 
9786094665226
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Nenaudojama
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
280
Svoris: 0,555 kg
Matmenys: 160 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Linos Vėželienės knyga „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ – unikalus leidinys, kuriame surinktos tikros įvairių žmonių istorijos bei išsamūs profesionalės atsakymai į jų užduotus klausimus. Stresas, nerimas, baimė dėl ateities, nuovargis, dirglumas, santykių krizė, apatija ir nenoras gyventi, problemos darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose – temos, kurios jaudina daugelį mūsų. Gali būti, kad knygoje rasite artimų sau veikėjų išgyvenimų bei atsakymus į klausimus, kurių, galbūt, nedrįsote užduoti viešai.

Psichologė-psichoterapeutė Lina Vėželienė, atskleidžia, kad knygos „Žuvis medyje“ pavadinimas yra tarsi priešingybė posakiui „kaip žuvis vandenyje“, kuris paprastai reiškia, kad žmogus puikiai jaučiasi ten, kur jis yra. Tuo tarpu žuvis medyje simbolizuoja sutrikimą, pasimetimą, išgąstį, pasimetimą tarp savo problemų.

Knygos autorė daug metų teikia psichologinę pagalbą, ji savanoriavo pagalbos linijose, žmones konsultavo laiškais. Vėliau pradėjo rašyti tinklaraštį „Gyvoji psichologija“, kuriame nagrinėja įvairias laiškuose iškeltas temas bei socialiniame tinkle atsakinėjo į skaitytojų klausimus. Jų temos plėtėsi ir įkvėpė šią knygą.

Knygoje „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ gausu įvairių temų, kurios apima santykių, vidinio pasaulio, permainų sritis. Žmonės jaučia nerimą, kuris ypač sustiprėjo pandemijos metu. Jie neturi kur išlieti pykčio, rūpinasi asmeniškais, bendražmogiškais, konkrečiais ir abstrakčiais klausimais. Psichologės atsakymai rimti ir šmaikštūs – autorė leido sau improvizuoti ir nukrypti nuo griežtai apibrėžto formalaus teksto. Realių veikėjų istorijos įkvėps pokyčiams, padės identifikuoti asmenines problemas, pažiūrėti į save per personažų gyvenimus.

Lina Vėželienė pastebėjo, kad daugelį žmonių kankina panašios situacijos, todėl nusprendė sukauptus susirašinėjimus išleisti knygoje, kuri gali pasiekti daugiau skaitytojų. Tekstuose atpažinsite save, savo artimus žmones, draugus ar kolegas.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir psichologinių straipsnių bei knygų autorė. Ji daug metų savanoriavo pagalbos linijose, veda individualias konsultacijas, vadovauja terapinėms grupėms. 2018-tais metais išleido debiutinę, sėkmės sulaukusią knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“.

Knyga „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ rekomenduojama kiekvienam, besirūpinančiam savo psichologine sveikata. Kviečiame nieko nelaukti ir leidinį įsigyti internetu. Turime ir daugiau panašaus žanro knygų, kurias galite pirkti online. O gal jus labiau domina literatūra, stebinanti įvairiais siužetais ar įkvepiančiais patarimais? Turime ir tokių knygų, beje, akcijų ir išpardavimų metu jos kainuoja pigiau. Išsirinkti knygas padės kitų skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai arba santraukos su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS