Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Osho

JŪSŲ GYVENIMO SPALVOS: meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga

6,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098054118
Autorius: 
Osho
ISBN: 
9786098054118
Leidykla: 
Meilės kelias
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
Nestandartinis
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
86
Svoris: 0,280 kg
Matmenys: 235 mm × 5 mm × 230 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Šioje spalvinimo knygoje „Jūsų gyvenimo spalvos" yra 77 mistiniai Deva Padmos piešiniai, kuriuos ji sukūrė Ošo Dzen Taro kortoms. Šios kortos tapo bestseleriu taro pasaulyje ir išpopuliarino piešinius meditacijų pasaulyje.

Spalvindami šiuos piešinius galite pamąstyti apie spalvas, kurias suteikiate savo gyvenimui - visiems jo aspektams, ne vien tiktai tokiems lengviems ir pozityviems, kuriuos vaizduoja piešiniai. Drąsa, Šventimas ar Kūrybiškumas. Lygiai taip pat galime išmokti, kaip atrasti spalvas tokiems savo gyvenimo aspektams, kurių taip nevertiname - tiems, kuriuos atstovauja piešiniai Vienatvė, Kaltė, Našta, Stresas, lšsekimas, Sielvartas.

Kai nuspalviname šiuos visus aspektus savo spalvomis, tai neįkainojamai praturtina mūsų savęs suvokimą ir padeda suprasti, kas esame. Aspektus, kuriuos taikome pozityviais, individualizuojame, o negatyviuosius išmokstame atpažinti ir priimti kaip patirtis, kaip išraiškas, turinčias savo vietą - mūsų gyvenime ir vertingas gyvenimo pamokas.

Ošo įžvalgos - neilgos teksto ištraukos, kalbančios kiekvieno piešinio tema, padeda mums suvokti šiuos aspektus naujai. Ošo primena mums, kad ateiname šį pasaulį kaip tyra laisvė — be tapatybės, tiktai kaip dar viena visatos išraiška. Vėliau mes patys pasirenkame savo esmę ir tampame tuo, kas esame. Tai tik mūsų pačių pasirinkimas. Mes galime būti šventieji arba nusidėjėliai, nusikaltėliai, poetai arba menininkai. Mes šį pasaulį atsinešame tyrą egzistenciją tarytum tuščią popieriaus tapą ar drobę. Kokias spalvas naudojame ir kokį savo gyvenimo paveikslą tapome, priklauso tik nuo mūsų — mes atsinešame tik potencialą.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS