Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Khenpo Sodargye

Laimė tave suranda, kai tu jos neieškai

10,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665134
Autorius: 
Khenpo Sodargye
ISBN: 
9786094665134
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
278
Svoris: 0,390 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Tibeto vienuolis Khenpo Sodargye įkvepiančioje knygoje „Laimė tave suranda, kai tu jos neieškai“ derina pamokančias budizmo istorijas su šiuolaikinėmis, realaus gyvenimo problemomis.

Modernus pasaulis meta daugybę iššūkių asmeniniams ir profesiniams santykiams. Atrodo, kad kelias į laimę vis statėja ir statėja. Tačiau autorius Khenpo Sodargye, pasitelkęs trumpas budizmo mokymo istorijas, padeda atrasti laimės šaltinį. Rašymo stilius paprastas, siunčiamos žinutės labai aiškios, tačiau budizmo mokytojas siūlo skirtingų interpretavimo galimybių, kurias galima taikyti atsižvelgiant į tai, kuriame gyvenimo etape šiandien yra konkretus skaitytojas.

Kiekvienas saviugdos knygos „Laimė tave suranda, kai tu jos neieškai“ skyrius skirtas vis skirtingai problemai ir trumpos, išminties kupinos istorijos, kalba apie dėmesingumą, kantrybę, diplomatiją, skaudžias nelaimių akimirkas, kurios neišvengiamai reikalingos norintiems pažinti tikrąją laimę. Šie maži pasakojimai puikiai tinka kiekvienam mūsų laikmečio žmogui. Istorijos priverčia susimąstyti, tačiau nenustato griežtų taisyklių.

Saviugdos knyga „Laimė tave suranda, kai tu jos neieškai“ gali tapti puikia dovana gyvenime pasimetusiam skaitytojui. Čia nėra įmantraus siužeto ar įdomių veikėjų, tačiau vienuolio mokymai įtraukia, įkvepia, paguodžia ir padeda susidoroti su santykių problemomis bei savo ir artimųjų trūkumais. „Laimė tave suranda, kai tu jos neieškai“ – netikėtas žvilgsnis į dvasinį žmogaus pasaulį.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS