Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Osho

Meditacija užimtiems žmonėms.OSHO

9,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098054101
Autorius: 
Osho
ISBN: 
9786098054101
Leidykla: 
Meilės kelias
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,240 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Meditacija užimtiems žmonėms: streso įveikimo praktikos laiko medituoti neturintiems žmonėms" – tai paprastos įtampos numalšinimo, chroniško streso sumažinimo, greito atsipalaidavimo ir nusiraminimo strategijos. Niekam kitam taip nereikia medituoti kaip tiems, kurie neturi laiko medituoti. Šie užimti žmonės galbūt bandė medituoti, bet metė, nes susieti meditaciją su karštligišku gyvenimo būdu yra be galo sunku.

Dauguma tradicinių meditacijos technikų sukurtos prieš tūkstančius metų žmonėms, kurių gyvenimo būdas buvo visai kitoks negu šiandien. Nedaugeliui šiandien yra paprasta tiesiog atsisėsti ir atsipalaiduoti. "Meditacija užimtiems žmonėms“ kupina metodų, kuriuos tikrai galima įtraukti į kasdienį gyvenimą. Važiavimas į darbą iš ryto tampa centravimosi pratimu, o gatvės triukšmas už buto langų ne blaško, o padeda rasti tylią erdvę viduje.

Aprašytos ir aktyviosios, ir pasyviosios meditacijos, o visų technikų tikslas – išmokyti praktikuojantįjį rasti ramybę kasdienio gyvenimo audroje. Daugelis metodų specialiai sukurti tam, kad būtų įtraukti į skaitytojo kasdienę veiklą, kad netrukus net beprotiškiausios dienos būtų įveikiamos su atsipalaidavimo ramybe ir žaismingumu.

OSHO kalba apie viską, pradedant individualiais prasmės ieškojimais, baigiant opiausiomis nūdienos pasaulio socialinėmis bei politinėmis problemomis, Osho atmeta skirstymą į kategorijas. Jo knygos nėra parašytos, tai yra iššifruoti improvizuotų Osho pokalbių, vykusių per 35 metų laikotarpį, įrašai. Londono „Sunday Times" Osho pavadino vienu iš „1000 kūrusiųjų 20-ąjĮ amžių", o Indijoje leidžiamas „Sunday Mid-Day" - vienu iš dešimties greta Gandžio, Neru ir Budos, kurie pakeitė Indijos likimą. Osho pirminis tikslas yra padėti sukurti sąlygas atsirasti naujai žmonių rūšiai, vadinamai Zorba Buda, - tiems, kurių kojos tvirtai stovi ant žemės ir kurių rankos gali paliesti žvaigždes. Visų Osho aspektų jungiamoji gija yra vizija, kurioje dera nesenstanti Rytų išmintis ir aukščiausias Vakarų mokslo bei technologijų potencialas.

Unikalios Osho aktyviosios meditacijos (Osho Active MeditationsTM) sukurtos susikaupusiam kūno ir proto stresui atpalaiduoti, kad būtų lengviau būti tyloje ir patirti bemintę meditacijos būseną.

Iš anglų kalbos vertė Valentinas Kulinič

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS