Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Wallace D. Wattles

Praturtėjimo mokslas: klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis

11,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098210378
Autorius: 
Wallace D. Wattles
ISBN: 
9786098210378
Leidykla: 
Tobulėjimo projektai
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
176
Svoris: 0,310 kg
Matmenys: 135 mm × 20 mm × 215 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Naujos knygos lietuvių kalba

Dalintis

     

Nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo, socialinio statuso ar gyvenamosios vietos, Tu turi galimybę tapti turtingu.

Turtėjimo procesą reguliuoja tam tikri gamtos dėsniai. Žmonės, kurie šiuos dėsnius supranta ir jiems paklūsta, tampa labai turtingi.

Gamtos dėsniai vienodai galioja visiems. Žmogus gali pasinaudoti šiais dėsniais arba nekreipti dėmesio, bet jų pasekmes patiria visi. Todėl kiekvienas išmokęs susikurti prielaidas, reikalingas turtams įgyti – praturtėja.

Ši knyga yra pragmatinė, o ne filosofinė; tai – praktinis vadovas, ne teorinis traktatas. Ji skirta vyrams ir moterims, kurių pagrindinis poreikis yra pinigai, kurie trokšta pirma praturtėti o po to filosofuoti.
PRATARMĖ

Ši knyga yra pragmatinė, o ne filosofinė; tai - praktinis vadovas, ne teorinis traktatas. Ji skirta vyrams ir moterims, kurių pagrindinis poreikis yra pinigai, kurie trokšta pirma praturtėti, o po to filosofuoti. Ji yra tiems, kurie iki šios akimirkos nerado nei laiko, nei išteklių, nei galimybės studijuoti metafiziką ir trokš ta apčiuopiamų rezultatų. Tiems, kurie mokslo žinias laiko veiksmų pagrindu, bet nesigilina į tai, kaip jos gautos.

Iš šios knygos skaitytojo tikimasi, kad jis funda-entalius teiginius laikys tiek teisingais, kiek teisingais laiko Edisono ar Markonio suformuluotus elektros srovės dėsnius. Be baimės ir abejonių taikant fundamentalius teiginius kasdieniame gyvenime galima įsitikinti jų teisingumu. Kiekvienas fundamentaliais teiginiais pasitikintis vyras ar moteris gali praturtėti, nes jie priklauso tiksliesiems mokslams, juos taikant neįmanoma negauti norimo rezultato. Vis dėlto tiems, kurie nori gilintis į filosofines teorijas ir įgyti loginį įsitikinimų pagrindą, nurodau tam tikrus autoritetus.

Monistinė visatos samprata, pagal kurią viskas yra viena ir viena yra viskas arba vieną substanciją sudaro iš pažiūros daugybėje materialaus pasaulio elementų, yra kildinama iš induizmo. Si samprata per pastaruosius 200 metų pamažu skverbėsi į vakarietišką mąstymą. Monistinė visatos samprata yra visų Rytų filosofijų bei Dekarto, Spinozos, Leibnico, Šopenhauerio, Hėgelio ir Emersono teorijų pagrindas.

Skaitytojui, kurį domina filosofinės šios knygos prielaidos, rekomenduojama skaityti Hėgelio ir Emer sono darbus.

Rašydamas šią knygą, kad tekstas būtų visiems suprantamas, iš visų įmanomų informacijos pateikimo būdų pasirinkau tą, kuris užtikrino aiškų ir paprastą stilių. Šioje knygoje išdėstytas veiksmų planas yra su kurtas remiantis filosofinėmis tiesomis. Jis yra kruopščiai ištirtas bei patvirtintas pačiu svarbiausiu praktinio eksperimentavimo būdu: šis planas veikia. Jei trokštate sužinoti, kaip padarytos tam tikros išvados, skaitykite aukščiau pateiktų autorių raštus. O jei norite džiaugtis minėtų autorių teorijų taikymo vaisiais, perskaitykite šią knygą ir elkitės, kaip ji siūlo.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS