Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Lina Vėželienė

Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?

14,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094666247
Autorius: 
Lina Vėželienė
ISBN: 
9786094666247
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
209
Svoris: 0,450 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Naujos knygos lietuvių kalba

Dalintis

     

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, knygų „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ ir „Žuvis medyje“, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.

„Ištikus vidurio amžiaus paauglystei ir pasibaigus įprastų gyvenimo tikslų sąrašui: baigti mokslus, susirasti darbą, sukurti šeimą ir užauginti vaikus, supratau, kad atėjo laikas improvizuoti. Kilusias idėjas, ką dar būtų galima nuveikti, kai jau viskas, regis, nuveikta, pirmiau patikrinau praktiškai, o paskui tarsi stiklo karoliukus suvėriau į ilgą vėrinį. Rasite čia visko: nostalgijos, vilties, asmeniškumų ir psichologijos mokslo tyrimų. Rašau ir apie pomidorų auginimą, ir net apie fariziejus. Vėrinys išėjo spalvotas, kaip ir pats gyvenimas. Mane pačią įkvepiantis ir padrąsinantis nesustoti augti, mylėti ir kurti.
Dalinuosi juo su knygos skaitytojais. Moterimis ir vyrais, vidurio amžiaus paaugliais ar besirengiančiais jais tapti. Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų susiversite kažką savito ir orginalaus, nes mes, vidurio amžiaus paaugliai, esame neįtikėtinai drąsūs ir kūrybingi.
Supratau tai šią knygą berašydama…“
Lina Vėželienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS