Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Vishen Lakhiani

Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles

12,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094690570
Autorius: 
Vishen Lakhiani
ISBN: 
9786094690570
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
336
Svoris: 0,400 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Žmonės dažniausiai elgiasi pagal nusistovėjusias taisykles, nes viskas šiame pasaulyje remiasi įpročiais, išankstinėmis nuostatomis ir aplinkos sukurtomis sąlygomis. Tačiau jei atsakomybę už veiksmų rezultatus prisiimame patys, kodėl turėtume vadovautis kitų primestais apribojimais? Knyga „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles“ kviečia išeiti iš užburto rato ir pritaikyti aplinkinį pasaulį savo asmenybės poreikiams.

Daugelis socialinio gyvenimo taisyklių, padedančios priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, iš tiesų tėra iš kartos į kartą perduodamų apribojimų rinkinys. Jo galiojimo laikas seniai pasibaigęs ir jį sudarančios nuostatos yra pasenę, nebeaktualios ir dažniau kenkia nei padeda – jos trukdo susidūrus su sveikatos, meilės, seksualinio gyvenimo, auklėjimo ir kitais reikalais. Knygoje „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles“ verslininkas ir vizionierius Vishen Lakhiani pateikia būdą, kaip išeiti iš šio užburto rato ir kiekvienam susikurti individualaus elgesio taisykles. Jis kviečia permąstyti, ką Jums reiškia laimė, gyvenimo prasmė ir jo tikslas, sėkmė ir vadovautis gyvenime naujai sukurtomis sampratomis.

Jungdamas matematinio mąstymo, integralų teorijos, šiuolaikinio dvasingumo ir evoliucinės biologijos laimėjimus, Vishen Lakhiani kuria inovatyvią teoriją. Jos tikslas – padėti kiekvienam žmogui išlaisvinti savo kūrybingumą ir, perpratus pasaulio dėsnius, išnaudoti jį siekiant savo tikslų. Jo sukurta sistema pasinaudojo daugiau kaip 5 mln. pasaulio gyventojų. „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles“ – šmaikščiai parašyta knyga, kurią praturtina žymių žmonių mintys ir įžvalgos. Rengdamas ją, autorius daugiau nei 200 val. kalbėjosi su Elonu Musku, Richardu Bransonu, Peteriu Diamandis ir kitomis „gyvomis legendomis“ - jų patirtis atsispindi Lakhiani sukurtame metode.

Ši New York Times ir USA Today bestseleriu tapusi knyga nėra paprastas ir nuobodus tobulėjimo ir asmenybės ugdymo vadovėlis. Jos tikslas yra sugriauti nusistovėjusias normas – perskaitę ją, norėsite kitaip auginti savo vaikus, kitaip dirbi, kitaip leisti laisvalaikį, suprasite, kodėl būtina atrasti laiko dvasinėms praktikoms, ir tai nebūtinai bus tradicinė religija. Galbūt numosite ranka į turimą darbą ir leisitės į nuotykius - tapsite savo laiko šeimininku. Jei taip įvyks ir jums pavyks, Vishen Lukhiani jausis pasiekęs savo tikslą. Juk pagaliau viskas priklauso tik nuo mūsų pačių – knyga tėra tik kodas atrakinant beribių galimybių paslaptį.

Vizionieriaus sukurtas projektas „Mindvalley“ šiandien vienija daugiau nei tris milijonus žmonių, siekiančių plėsti žmogiškojo supratimo ir mokymosi galimybes. Tai – visiškai naujas požiūris į asmeninį tobulėjimą. Jo sukurta programa padeda išlaisvinti kūną, protą ir dvasią ir pasiekti penkis kartus geresnių rezultatų. Jis teigia, kad tai ne knyga – tai judėjimo, kuriuo siekiama pakeisti pasaulio švietimo sistemą, dalis.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS