Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Saulius Urbonas

Palik pasaulį ramybėje

11,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094690983
Autorius: 
Saulius Urbonas
ISBN: 
9786094690983
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
152
Svoris: 0,390 kg
Matmenys: 130 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

„Palik pasaulį ramybėje“ – antroji Sauliaus Urbono asmeninio tobulėjimo žanro knyga. Ji skirta visiems, ieškantiems laimės ir savo gyvenimo kelio.

Pasaulyje blaškosi daugybė žmonių, kurie neranda sau vietos. Kiekvienas jų sekmadienis yra sugadintas minties, kad pirmadienį teks keliauti į darbą. Jie išbando įvairius tobulėjimo patarimus bei praktikas, tačiau nė viena jų nepasiteisina. Šiems žmonės sunku mesti kelią, net jei jaučia, kad jis veda ne ten, kur norėtų. Juk jau tiek daug nueita!

Autorius Saulius Urbonas knygos „Palik gyvenimą ramybėje“ skaitytojams siūlo palikti šią akimirką tokią, kokią rado atvykę, o pasaulį atiduoti pasauliui. Saulius kviečia tapti visiškai atviriems sau ir laisviems. Laisviems nuo primetamų normų, įsitikinimų, kitų žmonių lūkesčių bei vilčių. Išsilaisvinkite nuo nerimo, savigraužos, liūdesio, gailesčio. Būkite laisvi nuo laisvės.

Knygos autorius teigia, kad pati „laisvė“ tėra koncepcija, kuri užuot suteikusi jausmą, suvaržo naujomis taisyklėmis. Žmonėms tampa sunku suvokti, kur jie yra, ar jie laisvi?

Saviugdos knyga „Palik pasaulį ramybėje“ kviečia sustoti, nebeieškoti, nurimti, suvokti, kad ši akimirka yra gera kaip ir visos kitos. Nebesiveržti į tolį nežinomu keliu, o tiesiog grįžti namo – ten, kur jauku ir saugu. Autorius tiesia pagalbos ranką ir ragina grįžti kartu su juo.

Leidinys skirtas skaitytojams, kuriems trūksta palaikymo, reikia motyvacijos ir įkvėpimo, norintiems susivokti savo gyvenime.

Saulius Urbonas – dailininkas, vadovas, knygų autorius. Dalį paauglystės jis praleido Vietname. Čia jo tėvas dirbo pasiuntinybėje. Vietname prasidėjo autoriaus pažintis su Azijos kultūra ir tai buvo jo kelio į save pradžia. Grįžęs į Lietuvą Saulius Urbonas mokėsi menų, kurį laiką gyveno iš tapybos, vėliau mokėsi verslo vadybos ir dirbo pardavimų srityje. Susipažinęs su reiki meistru autorius pradėjo gilintis į save, ieškoti atsakymo į klausimą, kas aš esu, domėtis dvasiniu gyvenimu. 2007-tais metais pasirodė pirmoji jo knyga „Kelias į save“.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS