Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Trimurti

Pasmerkti sėkmei. Logikos galia

10,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094751844
Autorius: 
Trimurti
ISBN: 
9786094751844
Leidykla: 
M.Driukas
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
224
Svoris: 0,450 kg
Matmenys: 15025 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

„Logikos galia" – tai lengvai suprantamas, praktiškas taikomosios psichologijos, saviugdos vadovėlis su išbandytomis ir realų rezultatą duodančiomis užduotimis. Kuo ši saviugdos knyga skiriasi nuo kitų? Tuo, kad drąsiai prabilta apie visiškai kitokį požiūrį į gyvenimą ir mirtį, taip pat į santykius su tėvais. Paaiškinta, kad nuo šių faktorių priklauso, kiek galios, laimės ir sėkmės bus jūsų gyvenime.

Argumentuota autoriaus nuomonė tokia: saviugdos literatūros skaitytojai anksčiau ar vėliau pasiduoda, nes neišrauna susinaikinimo paradigmos, mentalinio „vėžio" – tai identiteto su kūno sąmone. Daugelis pasąmoningai mąsto: „Kam stengtis, kam ta visą gyvenimą trunkanti disciplina, kurios reikalauja tobulėjimas, jei vis tiek mirsiu?"

Martynas Driukas–Trimurti – daugybės holistinės saviugdos knygų autorius, NLP ir koučingo treneris, Jogos, Tantros, ReiKi, GCK mokytojas, reformavęs šimtų žmonių gyvenimus į geresnę pusę ir tūkstančiams padėjęs suabejoti tokiais įsitikinimais kaip „Tai ne man", „Taip nebūna", „Neįmanoma", „Negaliu".

Ši knyga "Pasmerkti sėkmei. Logikos galia" nėra medicinos ar tradicinės psichologijos vadovėlis, todėl už pasekmes naudojant aprašytas praktikas be dvasinio mokytojo ar psichologo priežiūros autorius neatsako. Kiekvienas skaitytojas turi vadovautis savo analitiniu protu ir logika, kas yra tiesa, o kas - ne, kas jam priimtina, o kas - ne.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS