Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

John F. Demartini

Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

19,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098210286
Autorius: 
John F. Demartini
ISBN: 
9786098210286
Leidykla: 
Tobulėjimo projektai
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
256
Svoris: 0,400 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Šios knygos „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ pagrindas – autoriaus dviejų dienų seminaro programa „Proveržio patirtis“ (Breakthrough ExperienceTM). Knyga papildyta visatos dėsniais, autobiografija, įkvepiančiais daugelio didžiųjų žmonių žodžiais, istorijomis apie paprastus žmones, kurie patyrė įspūdingų stulbinančių išgyvenimų.

Mokslas, kuris pristatomas knygoje „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“, yra pažangiausias, filosofija – įkvepianti ir skatinanti veikti drąsiai, o pasakojamos istorijos tikros. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pratimai padės išsiaiškinti giliai paslėptus įsitikinimus, kuriais grindžiamas jūsų gyvenimas, bei patirtis, o afirmacijos ir citatos leis atskleisti ir išnaudoti visą savo potencialą.

Tolesniuose knygos „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ puslapiuose sužinosite svajonių realizavimo formulę, atrasite širdies atvėrimo paslaptis, apie kurias nė nenutuokėte, išsiaiškinsite, kaip sustiprinti meilę ir geriau suprasti kiekvieną gyvenimo aspektą, o gilios įžvalgos padės sėkmingai užmegzti daugiau puikių jus tenkinančių santykių, atgauti savo prigimtines teises kaip tikram genijui, įveikti visas baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, taip pat atrasti savo tikrąją gyvenimo misiją ir tikslą šioje Žemėje.

Jūs patirsite tai, kas iki šiol tokia forma niekada nebuvo pateikta, skirtas laikas bei pastangos atsipirks tūkstanteriopai.

Tai ne tik knyga; kaip paminėta pavadinime, tai – patirtis. Manau, tikrai įsitikinsite, kad ją perskaičius neįmanoma likti abejingam ir nepasikeitusiam.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS