Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sarah Ockwell-Smith

Ramaus miego knyga

8,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094662515
Autorius: 
Sarah Ockwell-Smith
ISBN: 
9786094662515
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
304
Svoris: 0,480 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Knyga pervargusiems tėvams, kuriems vaiko migdymas ir miego trūkumas tapo tikru kiekvienos dienos iššūkiu. „Ramaus miego knyga“, skirta auginantiems vaikus nuo kūdikio iki penkiamečio.

Daug tėvų laukia vakaro, kai užmigdę vaikus galės skirti laiko sau, tačiau turbūt dar daugiau tėvų bijo tos akimirkos, kai reikės bandyti užmigdyti mažylį, o paskui tikėtis, kad naktį nereikės keltis kelis ar net keliolika kartų ir vėl jo raminti. Miego trūkumas tėvams ir vaikams – tikras iššūkis, kurį padės išspręsti Sarah Ockwell-Smith – britų psichologė, vaikų ugdymo specialistė, rašytoja ir hipnoterapeutė.

„Ramaus miego knygoje“ autorė padės išspręsti visas su miegu susijusias problemas tiek tėvams auginantiems vos kelių dienų kūdikį, tiek tiems, kurie augina ikimokyklinuką. Nuo dažno prabudimo naktį, šlapinimosi į lovą bėdų iki košmarų ir tiesiog nenoro eiti miegoti – knygoje rasite patarimų ir juokingų situacijų bei paprastų metodų, kaip visai šeimai geriau išsimiegoti. „Ramaus miego knyga“ pagrįsta moksliškai ištirtais metodai, kurie nevers jūsų palikti verkiančio vaiko už uždarų miegamojo durų.

Knygoje taip pat rasite paaiškinimus:

• Kaip ilgai vaikas turėtų miegoti pagal savo amžių;

• Kodėl daugelis paplitusių patarimų apie miegą yra netikslūs ir neveiksmingi;

• Ko galime pasimokyti iš kitų kultūrų apie miego praktikas;

• Kaip pasiekti, kad vaikas nepabustų, nesibaimintų ir nesišlapintų į lovą.

Praktiški „Ramaus miego knygos“ autorės patarimai suskirstyti pagal šešias vaiko augimo stadijas. Rasite patarimų, kaip sukurti jaukią miegui aplinką ir tinkamą rutiną prieš miegą, kokią įtaką miegui turi maistas.

Visos šeimos ir visi vaikai yra skirtingi, todėl autorė pateikia ir daug pavyzdžių, kaip taikydami tam tikrus metodus tėvai išsprendė miego problemas.

Sarah Ockwell-Smith yra keturių vaikų mama, psichologė. Ji mokėsi vaikų homeopatijos, vaikų masažo, hipnoterapijos, psichoterapijos. Ji specializuojasi prieraišios tėvystės srityje ir yra įkūrus tinklalapį www.gentleparenting.co.uk bei rašo tinklaraštį, kurį per metus aplanko daugiau nei 3 milijonai tėvų visame pasaulyje. Dažnai rašo įvairiems leidiniams, yra kviečiama kaip ekspertė į radijo ir televizijos laidas.

Iš anglų kalbos vertė Vytenė Menkevičienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS