Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Brian Tracy

Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų

13,80€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098210033
Autorius: 
Brian Tracy
ISBN: 
9786098210033
Leidykla: 
Tobulėjimo projektai
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
224
Svoris: 0,370 kg
Matmenys: 150 mm × 20 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Kada nors įsigysiu šią knygą. Kada nors pradėsiu mankštintis. Kada nors pagerinsiu savo įgūdžius ir uždirbsiu daugiau pinigų. Kada nors...
Kaip atrodytų visais atžvilgiais tobulas jūsų gyvenimas? Kuo užsiimtumėte? Kiek uždirbtumėte? Kaip ir kur gyventumėte? Ką veiktumėte drauge su šeimos nariais? Jei turėtumėte tiek pinigų, kad niekada nebereikėtų jaudintis dėl finansų, kokia tai būtų suma? Kaip apibūdintumėte savo puikią sveikatą? Kaip jaustumėtės? Kiek svertumėte? Ar sveikata ir fizinė būklė itin skirtųsi nuo šiandieninės?
Savidisciplina yra raktas į sėkmę, o jos nebuvimas yra pagrindinė nesėkmių, nusivylimo, prastų rezultatų ir nelaimingo gyvenimo priežastis. Kai savidisciplinos nėra, mes priversti teisintis ir greitai pasiduoti.
Išsikelkite iš Kada Nors salos! Daugiau jokių pasiteisinimų!
Knyga kurią dabar laikote rankose, skirta būtent jums!
Perskaitykite! Pradėkite veikti! Ir Jūs pajusite, kaip nuostabu gyventi!

Tinkami įgūdžiai ugdomi visą gyvenimą. Negalite kartą pabandę viską pamiršti. Privalote tai daryti nuolat. Kaip savidisciplina yra raktas į sėkmę, taip jos nebuvimas yra pagrindinė nesėkmių, nusivylimo, prastų rezultatų ir nelaimingo gyvenimo priežastis. Kai savidisciplinos nėra, mes priversti teisintis ir greitai pasiduoti. Turbūt du patys didžiausi sėkmės, laimės ir asmeninio pasitenkinimo priešai – lengviausio kelio pasirinkimas ir prisitaikėliškumas.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS