Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Fabien Olicard

Tapkite savo laiko šeimininkais

12,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665189
Autorius: 
Fabien Olicard
ISBN: 
9786094665189
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Svoris: 0,390 kg
Matmenys: 130 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Mes tinkamai neišnaudojame savo laiko. Toks yra prancūzų autoriaus Fabien Olicard atskaitos taškas, nuo kurio jis pradeda knygą „Tapkite savo laiko šeimininkais“. Fabien Olicard buvo užkietėjęs atidėliotojas, tačiau tapo laimingu, viską laiku spėjančiu žmogumi. Kaip jam pavyko? Šias paslaptis autorius ir yra pasirengęs išduoti visiems saviugdos žanro knygos skaitytojams.

Mes visi turime dvidešimt keturias valandas per parą. Tačiau vieni spėja nuveikti daug, kiti gi nuolat save graužia dėl to, kad griuvo visi planai ir darbai nepasistūmėjo. Mus nuolat blaško įvairūs veiksniai: elektroniniai laiškai, įkyriai skambantis telefonas, socialiniai tinklai bei mūsų pačių smegenys. Perėmę laiką į savo rankas mes galime padauginti jį dešimteriopai.

Fabien Olicard knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ tikslas – grąžinti jums jūsų laiką. Autorius atveria duris į asmeninę savo patirtį. Jis turėjo išgyventi blogų įpročių detoksikaciją ir išmokti organizuoti savo gyvenimą, kad galėtų padėti tiek sau, tiek kitiems. Fabien Olicard – iliuzionistas, konkursų ir laidų dalyvis, filmukų kūrėjas, kurio video stebi šimtai tūkstančių žmonių. Akivaizdu, kad tokiam žmogui reikėjo rasti būdą, kaip praplėsti savo parą.

Patarimai, pratimai, įspėjimai – visą tai rasite garsaus mentalisto knygoje. Ji parašyta paprastai, tema dėstoma glaustai ir aiškiai. Tekstas motyvuoja keisti savo gyvenimą čia ir dabar. Autoriaus Fabien Olicard „Tapkite savo laiko šeimininkais“ knygoje išdėstytą metodiką galėsite taikyti iš karto.

Trumpas aprašymas žada, kad organizuoti savo laiką išmoksite be kančios. Jūs viską spėsite, nustosite nerimauti, tad ne tik daugiau darbų padarysite, bet ir psichologinė sveikata pagerės.

Fabien Olicard (g. 1982 m.) – garsus mentalistas, verslininkas, Youtube kanalo žvaigždė ir knygos autorius, pasišovęs visiems įrodyti, kad tinkamai organizuojant savo laiką yra įmanoma spėti viską ir dar daugiau.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS