Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Ryan Holiday

Vidinė tyla yra raktas

11,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098210262
Autorius: 
Ryan Holiday
ISBN: 
9786098210262
Leidykla: 
Tobulėjimo projektai
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
224
Svoris: 0,370 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Kultinės knygos „Kliūtis paversk galimybėmis“ autorius Ryan Holiday senovės išmintį populiarina tarp sporto, politikos ir technologijų lyderių. Savo naujoje knygoje „Vidinė tyla yra raktas“ jis remiasi nesenstančia stoicizmo ir budizmo filosofija bei parodo, kad vidinė tyla yra slaptasis raktas padedantis ryžtingai eiti į priekį.

Visi puikūs lyderiai, mąstytojai, menininkai, sportininkai ir vizionieriai turi vieną bendrą savybę. Ji padeda išvengti blaškymosi, susikoncentruoti į tikslą ir elgtis teisingai. Ryan Holiday šią savybę vadina vidinę tyla. Vidinė tyla leidžia išlikti stabiliems, kai visas aplinkinis pasaulis chaotiškai sukasi aplink jus.

Knygoje „Vidinė tyla yra raktas“ autorius nurodo kelią, kaip pasiekti šį senovinį, tačiau šiandien itin tinkamą gyvenimo būdą. Remdamasis įvairiais didžiausiais istorijos mąstytojais, pradedant Konfucijumi ir Seneka, Marku Aurelijumi ir baigiant Thich Nhat Hanh, Džonu Stiuartu Mill bei Nyče, jis tvirtina, kad vidinė tyla nėra neveiklumas, tai yra durys į meistriškumą, discipliną ir susitelkimą.

Ryan Holiday knygoje pateikė ir realių garsių žmonių, supratusių vidinės tylos galią, gyvenimo pavyzdžių. Tai ir žymus beisbolininkas Sadaharu Oh, kuris studijavo Dzen ir tai padėjo jam tapti geriausiu žaidėju. Tai ir Vinstonas Čerčilis, kuris derino savo viešą politinį gyvenimą su statybos darbais ir tapyba dvare ir taip sugebėjo išgelbėti pasaulį nuo susinaikinimo. Tai ir Ana Frank, kurią rašymas ir meilė gamtai vedė per neįsivaizduojamas negandas.

Šiandien žmonės yra sugniuždyti labiau nei bet kada. „Vidinė tyla yra raktas“ – priemonė, kuri yra priešnuodis nuo visą parą ūžiančios žiniasklaidos ir socialinės medijos. Vidinė tyla, kurios visi siekiame, yra raktas į prasmingą gyvenimą ir pasitenkinimą.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS