Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Christophe André

VIDINIS GYVENIMAS: 40 trumpų kelionių į jūsų sielos gelmes

11,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094664816
Autorius: 
Christophe André
ISBN: 
9786094664816
Leidykla: 
Tyto Alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
184
Svoris: 0,315 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Prancūzų psichiatras ir psihoterapeutas Christophe André parašė apie trisdešimt knygų, kurios tapo bestseleriais. Knygoje „Vidinis gyvenimas“ autorius aiškina vidinių vertybių svarbą pasaulyje, kuriame pirmiausiai vertinama išorė. Nuolatinis bandymas atitikti išorinius lūkesčius atitraukia žmogų nuo pačios sielos esmės.

Christophe André pristato keturiasdešimt pamokų, kurios padės pažinti savo vidinį gyvenimą. Tarp vidinio ir išorinio pasaulių dažnai kyla konfliktai, kurie linkę pasireikšti nuolatiniu psichologiniu negalavimu. Pamažu toldami nuo išoriniam pasauliui keliamų lūkesčių, mes pamatome, kad gyvename emocijomis bei mintimis – tiek neigiamomis, tiek teigiamomis. Autorius siūlo užmegzti ryšį su savo emocijų ir pojūčių karalyste.

Vidinis gyvenimas yra nenutrūkstamas minčių, vaizdų, prisiminimų, emocinių būsenų ir fizinių pojūčių srautas, kuris teka mūsų viduje. Kartais tai tik miglotas foninis triukšmas, kuris primena murmėjimą, tačiau, tiems, kurie žino kaip jo klausytis, šis ūžesys gali tapti mokymų ir tobulėjimo šaltiniu. Knygoje „Vidinis gyvenimas” autorius kviečia nuolat domėtis savo vidiniu gyvenimu, nepataikauti išoriniam spaudimui ir būti tokiems, kokie esame. Šiuolaikinėje materializmo ir išorinio įvaizdžio garbinimo visuomenėje šis kelias gali tapti esminiu ir vaisingu siekiant emocinės pusiausvyros, kūrybingumo ir empatijos.

Christophe André gimė 1956-tais metais, Prancūzijoje, jūreivio ir mokytojos šeimoje. Jis yra psichiatras, psihoterapeutas ir knygų autorius. Į mediciną jį pastūmėjo labai anksti perskaityta Froido knyga. Nuo tada autorius žinojo savo profesinį kelią ir nuosekliai juo ėjo. Daktaro disertaciją Christophe André apgynė Tulūzos universitete. Studijų metais jis mėgo žaisti regbį, bet po vedybų persikėlė į Paryžių, o regbio terapiją iškeitė į rašymo terapiją. Gydytojas Paryžiaus Šv. Onos ligoninėje gydo ligonius, kuriems pasireiškia nerimo sutrikimai ir depresija. Autorius psichoterapijoje taiko meditaciją bei kognityvinę ir elgesio terapiją bei yra vienas iš tokio gydymo pradininkų Prancūzijoje. Christophe André išleido apie trisdešimt knygų. Į lietuvių kalbą išverstos – „Netobuli, laisvi ir laimingi“, „Tik nepamiršk būti laimingas“ ir „Ramybė“. Autoriaus darbai sulaukė didelio pasisekimo tiek Prancūzijoje, tiek visame pasaulyje, nors jis pats teigia, kad tikrieji šedevrai yra trys jo dukros.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS