Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Matthew Syed

TU ESI NEREALUS: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse.S.: "Psichologija Tau"

12,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094380266
Autorius: 
Matthew Syed
ISBN: 
9786094380266
Leidykla: 
Žmogaus studijų centras
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
151
Svoris: 0,210 kg
Matmenys: 151 mm × 15 mm × 215 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Visos knygos

Dalintis

     

Tarptautinis bestseleris, kuris pakeitė daugelio vaikų ir paauglių gyvenimus. Jei nori labiau pasitikėti savimi, pasiekti svajonių ir tobulėti, šis žaismingas dienoraštis skirtas tau!

Dienoraštis sukurtas pagal „Tu esi nerealus“ knygą. Jei jau ją perskaitei, dienoraštis padės įtvirtinti įgytas žinias, suteiks veiksmingų įrankių pakeliui į sėkmę. Tačiau, jei nori pradėti nuo dienoraščio – tai taip pat gali padaryti! Įkvepianti įžymybių patirtis, mokslo atradimai ir įžvalgos, perpinti su smagiais pratimais – viskas, ko reikia, kad pradėtum labiau pasitikėti savimi ir siektum savo tikslų.

Ar žinojai, kad gali tapti NEREALUS (beveik) visose srityse? Tai nėra neįmanoma misija, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Talentais negimstama – jais tampama! Deja, dažnai galvodami priešingai, stabdome save net nepabandę įgyvendinti tikslų. Kad ir ką norėtum daryti puikiai, teisinga mąstysena gali padėti užkopti į aukštumas.

Dienoraštis skatina augimo mąstyseną, atkaklumą, atsparumą, moko nebijoti kritikos, ugdo pasitikėjimą savimi bei padeda išsikelti ir siekti tikslų.Pozityvi ir įkvepianti knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams ir paaugliams išmokti atskleisti ir džiaugtis savo galimybėmis ir talentais, bei tapti sėkmingais ir laimingais suaugusiais.

„Man nesiseka sportas“, „aš nemoku matematikos“, „aš tikrai susikirsiu per egzaminus“… Skamba pažįstamai? Jei tikite, kad ko nors negalite, yra labai didelė tikimybė, kad net nemėginsite. O jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi sportas, matematika ir sėkmingai išlaikytumėte egzaminus? Kas, jeigu galėtumėte padaryti taip, kad jums sektųsi viskas, apie ką pagalvojate?

Knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ gali padėti jauniesiems skaitytojams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Tai knyga, kuri įkvėps ir padrąsins, kuri padės rasti bei atskleisti tikrąjį savo potencialą. Times žurnalistas, sportininkas ir bestselerių autorius Matthew Syed knygoje „Tu esi nerealus“ remiasi žymių ir sėkmingų žmonių pavyzdžiais, ir parodo, jog sėkmė yra užsidirbama, o ne gaunama. Nuo Mocarto iki Serenos Viljams – visi sunkiai dirbo, nuolat mokėsi, tikėjo savimi, o svarbiausia, norėjo augti. Tik taip galima pasiekti sėkmę.

Praktiška, įžvalgi ir pozityvi knyga „Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visose srityse“ padės vaikams nebijoti iššūkių, mokytis klysti, tapti tvirtesniems ir augti laimingiems.

„Ši motyvuojanti knyga yra ideali bet kuriam jaunuoliui, kuriam reikia šiek tiek pastiprinti pasitikėjimą savimi, ypač, jei sunkiai sekasi mokykloje ar sporte. Jie sužinos, kad darydami viską dar ir dar kartą, gali pasiekti visko, ko trokšta širdis.“

The Sun

„Puiki knyga visiems, norintiems sužinoti, kaip išnaudoti savo tikrąjį potencialą.“

The Week Junior

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS