Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Viktorija Piščalkienė, Edgaras Lapinskas, Vaida Šidlauskaitė

Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?

13,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094543104
Autorius: 
Viktorija Piščalkienė, Edgaras Lapinskas, Vaida Šidlauskaitė
ISBN: 
9786094543104
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
116
Svoris: 0,170 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Slauga.

Dalintis

     

Sergant Parkinsono liga, nervų sistemoje stinga dopamino, todėl gydymui vartojami vaistai, kurie didina dopamino kiekį. Vieni dažniausiai skiriamų vaistų – Levadopos grupės ir kt. Parkinsono ligai gydyti skirti medikamentai gali būti įvairiai sėkmingai derinami tarpusavyje ir su kitais vaistais.

Įgalinimas – žmogaus gebėjimų skatinimas, motyvavimas, mokymas ir savivertės skatinimas. Tas ypač svarbu sveikatos sutrikimų turintiems asmenims, kad jie patikėtų, jog yra pajėgūs, turi įgūdžių ir nusipelno išteklių, būtinų jų fiziniam ir socialiniam funkcionavimui.

Tyrimai rodo, kad sergantiesiems Parkinsono liga bei jų artimiesiems stinga informacijos, todėl svarbu laiku atkreipti dėmesį į pasireiškiančius ligos simptomus. Tik laiku juos atpažinus, taikant medikamentinį gydymą, pozityviai nusiteikiant, gyvenant aktyvų fizinį ir socialinį gyvenimą galima padėti sau ir taip sustabdyti ligos progresavimą.
Metodiniai patarimai sergantiems Parkinsono liga, jų artimiesiems ir sveikatos priežiūros bei socialinio darbo specialistams.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS