Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Eglė Patamsytė

Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu

-24%
9,00€
11.90€
 Sutaupote 2,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094543395
Autorius: 
Eglė Patamsytė
ISBN: 
9786094543395
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
72
Svoris: 0,180 kg
Matmenys: 160 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Sportas · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Pastaraisiais metais žmonės pasimetę tarp įvairių sveikatos stiprinimo programų ir rekomendacijų. Dauguma Lietuvos žmonių neturi lėšų moderniems klubams lankyti, o paprastų būdų, kaip stiprinti sveikatą - nežino. Vis labiau suvokiama, kad judėti sveika, tačiau „protingai" judančių žmonių, deja, mažėja. Liūdna, kad fizinio aktyvumo naudos ir normalių fizinio aktyvumo dozių nežinojimas mažina įvairaus amžiaus žmonių fizinį aktyvumą.
Ši knyga - puikus žinių šaltinis „protingai" mankštai pradėti. Knygoje autorė paprastai ir suprantamai pasakoja apie vieną pagrindinių žmogaus fizinių ypatybių - lankstumą. Eglė Patamsytė informuoja apie įvairias sveikatos problemas, kylančias dėl nelankstumo, paaiškina lankstumo lavinimo naudą, pagrindinius metodus bei principus, pataria, kokius tempimo metodus ir treniruotes pasirinkti, kad lankstumo lavinimas būtų saugus ir taisyklingas."
Prof. Albertas Skurvydas

Eglė Patamsytė - sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo specialistė, pilateso (Body Control Pilates®, UK) licenzijuota mokytoja, struktūrizuotų fizinių pratimų programos „Patogus kūnas" bendraautorė, straipsnių apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną įvairiuose žurnaluose autorė, sportinės gimnastikos sporto meistrė. Daugelį metų domisi stuburo ligų ir nugaros skausmų etiologija, kūno šerdies raumenų treniravimu. Kuria „protingas" mankštas ir efektyvias programas, skirtas žmogaus fizinių savybių lavinimui.

• Ką reikia daryti, norint tapti lankstiems?
• Kodėl nelankstiems žmonėms taip dažnai skauda nugarą?
• Kokia lankstumo lavinimo nauda?
• Ar galima išlavinti lankstumą bet kokiame amžiuje?
• Ar visada fiziškai aktyvūs žmonės yra lankstesni už fiziškai pasyvius?
• Kokios treniruotės geriausiai tinka lankstumui lavinti?

Į šiuos ir dar daugelį klausimų rasite atsakymus šioje knygoje "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu".

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS