Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Abigail Tucker

Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį

6,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786099603322
Autorius: 
Abigail Tucker
ISBN: 
9786099603322
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
US Letter
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
288
Svoris: 0,350 kg
Matmenys: 120 mm × 0 mm × 190 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Veterinarija · Visos knygos

Dalintis

     

Smagi ir netikėtai gąsdinanti knyga „Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį“ atskleidžia tikrą mažų, bet ne tokių ir nepavojingų gyvūnų – kačių – sąmokslą prieš visa žmoniją. Žurnalistė Abigail Tucker atliko stulbinantį tyrimą ir po kaulelį išnarstė daugelio taip mylimas kates.
Katės užvaldė nuošalius skersgatvius ir mūsų miegamuosius. Be jokios abejonės, joms priklauso ir internetas, kur virusinis vaizdo įrašas su kačiukais gali būti greitai peržiūrėtas iki 10 mln. kartų. Tačiau kaip katėms pasisekė taip globaliai dominuoti? Juk jos, skirtingai nei šunys, neduoda jokios praktinės naudos. Tiesa ir tai, kad jos yra baisiai nekompetentingos pelių ir žiurkių gaudytojos ir dar kelia pavojų daugeliui ekosistemų. Ir vis tiek mes jas mylim.

Kad geriau suprastume tas tarp mūsų gyvenančias pūkuotas nepažįstamąsias, knygos „Liūtai mūsų svetainėse“ autorė Abigail Tucker keliavo susitikti su veisėjais, aktyvistais ir mokslininkais, kurie savo gyvenimus paskyrė katėms. Sąmojingai, protingai ir itin smalsiai autorė aiškinasi, kaip tie maži padarėliai išnaudoja santykius su žmonėmis, kad taptų įtakingiausiais ir galingiausiais gyvūnais planetoje.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS