Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius

Medicinos atradimų istorijos

19,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9785420017944
Autorius: 
Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius
ISBN: 
9785420017944
Leidykla: 
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
312
Svoris: 0,680 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Žinynai

Dalintis

     

Medicinos istorija yra žmonijos istorija. Ji atspindi žmogaus pastangas palengvinti kitam kančias, slaugyti, gydyti, siekti amžinos jaunystės ir sveikatos. Savimi žmogus pradėjo domėtis dar žiloje senovėje. Dorodamas sumedžiotus gyvūnus, slaugydamas sužeistus šeimos narius jis vis daugiau sužinodavo apie savo organizmo sandarą.

Šioje Rimgaudo Kazakevičiaus knygoje „Medicinos atradimų istorijos" chronologiškai aprašoma medicinos raida – pradedant gentine bendruomene ir baigiant mūsų dienomis. Skaitytojai čia ras ir žymių medicinos atradimų autorių, įvairiose medicinos srityse neišdildomus pėdsakus palikusių tyrėjų ir pasiaukojusių gydytojų vardus, trumpas jų biografijas. Paminėti ir svarbiausi Lietuvos medicinos istorijos faktai, daugiausia nusipelniusių lietuvių medikų darbai, pasaulinių medicinos atradimų diegimas, inovacijų kūrimas mūsų šalyje.

Medicina yra neatskiriama tautos kultūros dalis, todėl knygoje „Medicinos atradimų istorijos" atsispindi ne tik istoriniai kiekvieno laikotarpio įvykiai, bet ir meno, kultūros raida.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS