Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Nigel Fong

Diferencinės diagnostikos algoritmai

29,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 99786098215366
Autorius: 
Nigel Fong
ISBN: 
99786098215366
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
496
Svoris: 0,650 kg
Matmenys: 148 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Klinikinė medicina · Vidaus ligos. Diagnostika · Naujos knygos lietuvių kalba · Populiariausios

Dalintis

     

Ši knyga skirta medicinos studentams, pradedantiesiems gydytojams bei pažengusiems praktikams, norintiems išmokti ar prisiminti, kaip vertinti paciento simptomus ir patobulinti klinikinio mąstymo įgūdžius bei diagnozės nustatymą.
Klinikinė medicina prasideda nuo paciento. Pacientas ateina pas mus ne su liga, o su simptomais. Daugelis gali išvardyti simptomų skirtumus, tačiau sunku atskirti svarbias diagnostikos ypatybes nuo nereikšmingų smulkmenų, kurias mums pateikia daugelis pacientų. Kyla pagunda pasikliauti vis labiau didėjančiomis diagnostikos priemonių galimybėmis, bet bandymas jas taikyti negalvojant ne tik klaidina, bet ir brangiai kainuoja mūsų pacientams.
Šioje knygoje stengiuosi pasiūlyti priemonių rinkinį, kaip išspręsti šiuos iššūkius. Kiekviename skyriuje nagrinėjamas vienas skundas, nustatomi pagrindiniai skirtumai, pateikiama strategija, kaip atskirti vieną simptomą nuo kito ir pakreipti mąstymo procesą, susijusį su anamnezės surinkimu, apžiūra ir pradiniais tyrimais. Šioje knygoje naudojami algoritmai, padedantys diagnozuoti. Tai klinikinio samprotavimo metodas, kuris naudoja
svarbias informacijos dalis kaip atskaitos taškus, kad atskirtų diagnozių grupes. Tai papildo (ne pakeičia) klinikinius asmens įgūdžius ir žinias apie ligą. Jaunesniems diagnostikams ypač naudingi mokymosi algoritmai, nes jie ne tik suteikia sistemingą ir funkcionalų būdą tiriant pacientus, bet ir tarnauja kaip pagrindas kaupti žinias ir klinikinio samprotavimo įgūdžiams mokytis.
Visada atminkite, kad jei tikitės išsiugdyti klinikinį sumanumą, niekas geriau to nepadarys kaip pacientai. Jie yra geriausi mūsų mokytojai ir įkvėpimo šaltiniai.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS